Čím kŕmite 1,5-ročné mačky?

10. júl 2024

Ahojte. Tie kt. máte mačku, moja má 1,5 r. nie je kastrovaná, máme termín, kým bola mačiatko alebo do 1 r., bola ako macko, myslím aj nadváha trochu, bola stále hladná vždy bola hravá, po roku sa to zmenilo, ruju začala mať asi pred 3 m. odvtedy je vychudnutá, nechce poriadne jesť, keď jej dám pol kapsučky necha nedoje, predtym jej bolo málo jedna, keď dám granulky, tiež nedoje, krmim ju 2xdenne, je chudá a taká iná, moze to byt aj tym, ze sa trapi a hlada kocura? Dost pozde to zacalo, a najskor mala take obtieranue atd. fakt na dva dni sa vyvalovala, a zase dlho nic, teraz sme sa uz rozhodli dat ju sterilizovat. Ale trapi ma ze je az nezdravo chuda.

flavia1
10. júl 2024

Ahoj, bude to tou rujou. My máme vonku kocúra, stále chodí preč, má ruju a je riadne vychudnutý. Treba ju dať určite sterilizovať, aby sa netrápila.

colsami
10. júl 2024

Samozrejme, kastracia.
Inak macke dobre nebude, kym nedostane to co chce. 🙂

dzulli1980
10. júl 2024

Ona kašle na jedlo, potrebuje "sex, byť tehotná" ... dajte ju vykastrovať čo najskôr.

autor
10. júl 2024

@flavia1
@colsami
@dzulli1980 ano veterinar ma do pondelka dovolenku, cakame, a hned ideme riesit, dufam ze sa to tým upravi. Dakujem

nika523
10. júl 2024

Je to určite rujou, mačka sa trápi keď nie je kastrovana