Ortopédia v Dolnom Kubíne

eminaaaa
22. nov 2022

Ahojte. Chcem sa spýtať že či sa treba objednať na ortopédiu v DK alebo stačí iba prísť a čakať. Potrebujem ísť k MUDr. Krasničanovi na kontrolu či stačí iba prísť a čakať...
Ďakujem za odpovede.

lenvam
22. nov 2022

@eminaaaa pozerám ze si z NO. V piatky je tam len neviem ci sa treba objednávať

eminaaaa
autor
23. nov 2022

@lenvam áno v piatky je v NO ale mne sa v piatky nedá skôr tie utorky čo je v DK ale neviem či by ma zobral kebyže prídem a čakám neviem či sa treba objednávať...

dyzerka
23. nov 2022

@eminaaaa keď sa objednáš cez internet tak tam pôjdeš tak za pól roka čo ti asi nepomôže, a s čím ideš na kontrolu? ak máš nejakú správu alebo kartu stačí keď to položíš medzi tie ostatné alebo to dáš vo dverách sestričke do rúk a mal by ťa zobrať ja som tak chodievala po úraze 🙂

eminaaaa
autor
23. nov 2022

@dyzerka na kontrolu s kolenom po magnetickej rezonancii... Tak teda mi bude stačiť keď prídem dám kartu a budem čakať nemusím sa teda objednávať?

dyzerka
23. nov 2022

@eminaaaa ja som bola objednaná len raz a objednavala ma sestrička a to aj tak ma nezobrali podľa času, on ti nepovedal dátum kedy máš prísť ? ak nie a povedal že treba prísť po magnetickej rezonancii tak stačí s tým papierom čo ti on dal alebo teda s kartou podľa mna

eminaaaa
autor
23. nov 2022

@dyzerka on povedal iba že mám prísť na kontrolu po magnetickej tak sa teda nemusím objednávať? Aby ma potom zobral keď tam prídem...

dyzerka
23. nov 2022

@eminaaaa a volať si tam neskúšala či ťa vezmú? ja hovorím za seba po úraze som chodila bez objednania asi pól roka ako to je teraz neviem, úraz som mala cca pred rokom odvtedy neviem či sa niečo zmenilo

eminaaaa
autor
23. nov 2022

@dyzerka nemôžem sa tam dovolať

eminaaaa
autor
24. nov 2022

@dyzerka zobral by ma MUDr. Krasničan aj bez objednania kebyže dám kartu na stolík... ? 😊

dyzerka
24. nov 2022

@eminaaaa ak si jeho pacient a máš ísť na kontrolu podľa mna áno, minimálne za tebou vyjde von sestrička a opýta sa kvôli čomu si prišla

barboraamatejko
24. nov 2022

@eminaaaa objednaj sa cez system na kontrolu na utorok na tejto stranke https://www.objednatvysetrenie.sk/objednavka-vy...
Ku sestrickam sa dovolas po jednej hodine, doobeda nestihaju zdvihat.

eminaaaa
autor
26. nov 2022

@barboraamatejko voľný termín majú až v januári ale ja tam potrebujem ísť v decembri...

martinkaf
28. nov 2022

@eminaaaa Prosím vás ako robia väčšie deti? Nemajú v systéme na objednavanie vyhradený čas. Treba sa objednávať?

eminaaaa
autor
4. dec 2022

@dyzerka tak teda má zobere aj keď sa neobjednam a dám iba kartu na stolík mám tam ísť teda v utorok a bojím sa že má nezoberie.

dyzerka
4. dec 2022

@eminaaaa ak tam máš ísť v decembri, nevieš sa tam dovolať a termín je až v januári tak aj tak moc na vyber nemáš, ale ja si myslím že ťa zoberie nemaj stres 🙂