Najlepšie mesto na bývanie na Orave

26. aug 2024

Ahojte, z uvedených miest je ktoré podľa vás najlepšie na bývanie, zaujímam sa o služby, kultúru, prírodu, centrum mesta. Bezdetný pár, rozmýšľame sa presťahovať do miest Dolný Kubín, Námestovo alebo Tvrdošín.

hipuska
26. aug 2024

Tvrdošín by som vylúčila. V DK je určite toho viac ako v NO, jednak tam je nemocnica, viac obchodov (či už potrav.retazcov), kúpalisko, bližšie do RK, MT. Vyhnes sa v zime prislopu...za mňa DK

dobryden
26. aug 2024

Vylúčila by som Tvrdošín,zasa taky rozdiel medzi DK a NO nevidim,z NO mas blizko do ZA cez vychylovku.Za mna priroda je krajsia v okoli Námestova.Do trstenskej nemocnice je to tiez kusok.Obchody v No su take priemerne ale kupis vsetko ,co potrebujes.Len ceny v okoli NO za pozemok alebo nehnuteľnosť su dost prestrelene.

timea301196
26. aug 2024

Jednoznačne Námestovo

zanet266
26. aug 2024

Určite Námestovo. Príroda, kultúra, obchody všetkých druhov, škôlky, školy, lekári

hipuska
Dnes o 04:51

Fakt sa Vám viacej páči Námestovo? Veď aj s tou detskou pohotovosťou....ved tu nie je ani RTG ani sono...ak chces kvalitnejsich lekarov, ides smer DK alebo RK....

timea301196
Dnes o 09:38

@hipuska a co však aj tak z tej detskej pohotovosti posielali vždy do Trstenej keďže tam majú labáky 🙂 rtg je v poliklinike aj sono 🙂

hipuska
Dnes o 10:22

@timea301196 ved ja pisem o pohotovosti. Ze tam clovek aj tak nic nevybavi....ze preco sa viacej ludom paci zivot v Namestove

dobryden
Dnes o 10:23

@hipuska a v DK mas akych lekarov?Ta nemocnica za vela nestoji.

hipuska
Dnes o 11:05

@dobryden lenze, lepsie taka ako ziadna. A pisem, ze do RK a MT mas ovela blizsie ako ist v zime cez prislop...napr. taka ocna pohotovosť nie je v Trstenej...

dobryden
Dnes o 11:38

@hipuska Pozri sa my tiez bývame v Pk a na očnú pohotovost musime do ba alebo tn.Kvoli očnej pohotovosti by som netrval na DK/Zasa cez Staru Bystricu si za hodinu v ZA,.