Koho dieťa trénuje hokej?

jatara
12. sep 2024

Ahojte, je tu niekto, koho dieťa trénuje hokej? Najlepšie na Orave - Námestovo alebo Dolný Kubín? Zaujíma ma hlavne od akého veku chodia na hokej? Ako často týždenne mávajú tréningy a koľko približne to vyjde mesačne. Ak sa niekto nájde a podelí sa o informácie, budem veľmi vďačná.

andrejka1974
12. sep 2024

@jatara nie som z Oravy ale moje deti trénovali hokej starší syn od 5 rokov do 15 mladší od 10 do 13 a mali tréningy trikrát až štyrikrát do týždňa a každý víkend zápasy a cenovo pár rokov dozadu stalo 80 EUR mesačne

sella38
12. sep 2024

Tiez nie som z Oravy, ale synovi platime 720€ na rok, treningy 5x do tyzdna, vikendy zapasy.

vkatush
13. sep 2024

@jatara máme v rodine (východ).
Tréningy cca 4x do týždňa, cez víkendy zväčša každú jednu sobotu zápasy (ak športová škola, tak rátaj aj ranné a poobedné tréningy. Ak klasická škola a je dobrý, naozaj sa tomu chce venovať, tak niektorí majú aj individuálny plán).
Chodia od cca 4-5 rokov, najstarší skončil v 16ke, keď prišla puberta, mladšie to ešte baví.
A mesačne záleží od klubu (ale najdrahšia položka je stále obnova výstroja, polámané hokejky, sústredenia,...).

Osobne by som nechcela, aby sa môj syn vybral hokejovou cestou, ale ak bude o pár rokov chcieť, tak čo už, vyskúšame 😁