Gastroenterológ - Dolný Kubín, Martin, Ružomberok

uctovnicka
13. mar 2023

Poraďte mi gastroenterológa, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok. Poprosím vás. Len aby súhlasil s celkovou anestézii kolonoskopii.

simsalabim
13. mar 2023

@uctovnicka no podla mna gastros nema s cim nesuhlasit… vypise ziadanku o CA do nemocnice a bude.

uctovnicka
autor
13. mar 2023

@simsalabim už som absolvovala bez anestézie kolonoskopii a nikdy v živote nechcel má uspať gastroenterológ

simsalabim
13. mar 2023

@uctovnicka ved on ta neuspi! Uspava anesteziolog. Preto sa to robi v nemocnici a treba predoperacne vysetrenie. Ale pokial poziadas len o analgosedaciu - platenu, samozrejme, to zvladnu aj v ambulancii gastroenterologa.

uctovnicka
autor
13. mar 2023

@simsalabim hovorím že stim nesúhlasil.ani mi nedal žiadankj do nemocnice nechcel.

simsalabim
13. mar 2023

@uctovnicka mas dve moznosti. Opakovat, ze bez anestezy to nedas, kym ti listok nevypise - ako samoplatca, ak nemas indikaciu. Alebo zmenit lekara. Ale uprimne, este nikdy som sa nestretla s tym, ze by na ziadost neumoznili vysetrenie s anesztezou, ked si ho zaplatis.

lucinka62
13. mar 2023

Ahoj dr.Balaž topka,bola som aj gastro aj kolono a aj v celkovej robi uplne v pohode,odporúčam

ketrincumel
16. mar 2023

Aj v dk aj v rk robia v uplnej anesteze.. Len v ziadanke od obvodaka treba to mat napidane aj dovod.. A pri celkovej treba predoperacne vysetrenia a 3dni byt hospitalizovany

ketrincumel
16. mar 2023

@ketrincumel ja som sa informovala tento tyzden ohladom toho

evula38
16. mar 2023

@uctovnicka ani mne nechceli v kubine urobit v celkovej anesteze....v Ruzomberku vo vojenskej s tym nebol ziadny problem 🤷🤷🤷🤷

mambu
7. apr 2023

Ja som absolvovala dvoch, v RK, Dr. Hatala neodporúčam, vo vojenskej dr. GREBÁČ super prístup s celou partiou sestričiek. Skúste.

evula38
7. apr 2023

@mambu ja chodim do Rk do Vojenskej na gastro ....a odporúčam vsetkych lekarov 👌

uctovnicka
autor
7. apr 2023

@mambu môžem poprosiť Nieaky kontakt?

nasrdena
14. mar 2024

@mambu môžem poprosiť prečo neodporúčas? Ďakujem