Zmenšovacia vložka od Vlnienky

29. jún 2024

Ahojte,
chcela by som kúpiť zmenšovaciu vložku z druhej ruky, len neviem či by sedela, keďže bola šitá do vajíčka Cybex Aton 5 a ja mám Aton S2. Neviete či pasuje? Ďakujem

janica_
29. jún 2024

Ako vyzera ta zmensovacia vlozka? Ma aj priestor na vyplnove vankusiky (lebo potom to je original site pre klippan dinofix/na zaklade neho nie som si ista, ale radia ju pre vsetky vajicka)? Ale podla mna bude sediet, za tri roky co sledujem autosedackovu tematiku som nezachytila zeby bola zmena vo velkosti vlozky, ked si niesi ista, daj si ju zmerat od zaciatku do konca a zmeraj vajicko ale nevidim dovod preco by nesedela, na hlavickovu opierku sadne a bud bude dolu trosku pretrcat alebo bude centak chybat.

autor
29. jún 2024

@janica_ áno, je tam 5 vankúšikov vyfotených, len v inzeráte je napísané, že bola na Cybex Aton 5

evkao
29. jún 2024

ano, vlozka do dinofixu so zmensovacimi vankusikmi sa pouziva aj do Aton 5 (kedze tam ziadne zmensovacia vlozka nie je), a sadne aj do Aton S2

autor
30. jún 2024

@evkao ďakujem krásne, pri staršej dcére som žiadnu zmenšovaciu vložku nemala, a asi by sa aj zišla, keďže bola drobná, ale keďže som čítala, že vložkovo je S2 vyriešené OK, tak som to neriešila - nemala som také info ako teraz, a preto zvažujem či kúpiť zmenšovaciu alebo len univerzálnu.