Zavinovačka do vajíčka

19. nov 2023

Akú mate skúsenosť? Nie je babatku v tom teplo potom vo vyhriatom aute? Nepotí sa na chrbatiku ? A ktorú odporúčate? Mam malu v tenučkom overale a zakrytu dekou ale stále sa odkope cestou do auta preto rozmýšľam o niečom takom kedze je uz zima..dakujem

ariannazara
19. nov 2023

Vo vajíčku nemajú byť žiadne zavinovačky

beata_k
19. nov 2023

@ariannazara Existuju zavinovacky do vajicka.

ariannazara
19. nov 2023

@beata_k viem ze existujú ale pokiaľ viem z bezpečnostného hľadiska to až také ôk nieje

autor
19. nov 2023

@ariannazara zavinovacku myslím priamo od výroby do vajicka len hľadám nejakú dobrú kde sa nebude potiť

autor
19. nov 2023

Ono to ma výrezy na pásy- z hľadiska bezpečnosti je to v poriadku.

beata_k
19. nov 2023

@ariannazara Este raz. Su priamo urcene do vajicka. Maju otvor cez ktore prevlecies bezpecnostny pas.

ariannazara
19. nov 2023

Tak v každej sa bude potiť a potom vyberieš von a von zima-dietatko spotené.

beata_k
19. nov 2023
emss
19. nov 2023

Ja som mala pri staršej prechodný fusak od pinkie a bolo to super 😊 keď bolo treba zapla som po bokoch zipsom a keď nie nechala som odkrytú, išli sme tak aj do Tatier a nebola vôbec spotená 😊 a fusak do vajíčka odporúčajú aj na stránke Deti v aute, neodporúčajú sa bundy a overaly

panda21
19. nov 2023

Vajíčko je samo o sebe dosť hrejive, vďaka polystyrénu. Stačí na dieťa dať deku, pozastrkavat okolo a keď sa vyhreje auto, dať deku preč. Zbytočne sa sporí od chrbatika, vyberies spotene dieťa, a ofukne ho.

anavixy
19. nov 2023

Vlnienku si chvalia, ak sa nemylim, ma okrem podloziek aj nieco fusakoidne do vajicka, ale teda ano, polystyren ma termoizolacnu vlastnost, takze dieta staci prikryt zhora. Fusak do vajicka je vraj z hladiska bezpecnosti ok, kedze pasy su prevlecene a teda mozu riadne priliehat k telu na rozdiel od toho ked je dieta naobliekane, ale neodporucaju sa prave kvoli prehrievaniu.

niqua
19. nov 2023

My sme pouzivali tuto, celu minulu zimu, uz mame rok a menime aj autosedačku...vrelo odporucam....Keby mal NAHODOU niekto zaujem, tak mam ju na predaj

autor
19. nov 2023

ďakujem za odpovede..auto si dávame vyhriať dopredu cize v aute mi to nie je potrebné skôr to prenášanie napr k doktorke keďže v deke sa odkope...preto ma zaujíma ci je lepšie dat ozaj len deku a nejak to zastrcit poriadne alebo existuje zavinovačka nejaká ktorá na tom chrbatiku nie je taka hrejiva lebo naozaj je jednoduchšie dat do zavinovačka ale samozrejme mi to nestojí za to ak má byť spotená keďže vo vajci je teplo.

( cize mi ide hlavne o ten prenos z auta a do auta )

autor
19. nov 2023

@anavixy ďakujem asi teda nebudem riešiť tu zavinovacku práve kvôli tomu prehrievaniu

panda21
19. nov 2023

Môj starší má napríklad toto. Pozerám, že majú aj Sko od 0-3r. Pre môjho 3,5r pecka vec ráno do škôlky 👌
https://www.detivaute.sk/ponco-do-autosedacky-p...

romi2706
19. nov 2023

@panda21 no to je otrasné 😃

panda21
19. nov 2023

@romi2706 otrasné a super teplé 😊 keďže do sedačky nepatrí bunda, a do škôlky sa auto nevyhreje, toto je paradna vec. Ešte že nám ide o bezpečnosť a nie vkus 👌

autor
19. nov 2023

@panda21 ďakujem, to je úplne super riešenie.. poriadne to pozriem a zrejme to aj objednám 😊 este by ma zaujímalo, či je to dosť teplé aj pri takýchto minusovych teplotach (pre staršie dieťatko by som to zobrala asi tiež) lebo obliekať bundu hore dole je na nervy keď mi hlavne zaspi a netušila som ze je niečo takéto

autor
19. nov 2023

@romi2706 podľa mňa je to rozkošné 😊

anavixy
19. nov 2023

Skus pozriet tento web deti v aute alebo na fcb skupinu, oni maju tusim ak taky kryt na vajicko, nie som si ista ci na vsetky ale vselijake vychytavky maju alebo aspon sa o nich dozvies (ale teda myslim ze vsetko co odporucaju aj maju v ponuke..) 🙃

panda21
20. nov 2023

No môj býva teraz ráno úplne horúci, keď vystúpi pred škôlkou, to je autom tak 2 minuty.

banalu
20. nov 2023

Pozri skor nanoznik na vajicko 🙂

autor
21. nov 2023

@banalu vieš aj konkrétne nejaký odporucit? Lebo som nasla cenovo od 10-100€

banalu
21. nov 2023

Obycajny emitex a pod to deku a vybavene ☺️

autor
22. nov 2023

@banalu super dakujem😊

autor
22. nov 2023

@panda21 ďakujem to pre staršiu kúpim určite