Výber autosedačky pre 79 cm vysoké dieťa

bera123
11. feb 2024

Ahojte,
Prosim Vas aka je vhodna pohodlna autosedacka pre dieta od 1 roka cca 12kg 79cm do auta skoda octavia combi. Hlavne polohovatelna aby bola a dlho vydrzala. Dakujem krasne

bolarazjedna
11. feb 2024

@bera123 ahoj, napíš na FB stránke do skupiny detivaute, oni majú špecializovanú predajňu v BA a v Žiline, a veľmi ochotne ti poradia bezpečnú sedačku na miery tvojho dieťaťa v rámci tvojich požiadaviek a podla typu auta, v cene akú chceš do toho investovať.

sapetka
11. feb 2024

@bera123 my mame superb a budeme kupovat britax romer dualfix

banalu
11. feb 2024

@sapetka nie som si ista, ale ak mate sikme sedacky tak v protismere nie je moc vhodna. Preto som roomer vyradila z vyberu.. Pozri si recenzie na britax roomer dualfix a skodu superb.
@bera123 My sme z vajca presli na joie ispin 360, ta je vhodna aj na sikme sedacky.

petamich
11. feb 2024

my sme tiez kupili Joie iSpin, rovnako (aj) kvoli sikmym sedackam 🙂

smajliica
11. feb 2024

@sapetka ako pise banalu, dobre by som si to premyslela. Mame sice octaviu ale ked sme mali pozicany Britax tak to bola katastrofa, strasne malej padala hlava. Plus je strasne zle riesena okolo hlavy, je tam prilis vela miesta.
Z deti v aute nam poradili Joie i Spin, ta je super. Lacnejsia, bezpecnejsia, sedi aj na nase sedacky.

sapetka
12. feb 2024

@banalu teraz sa vozi v starom britaxe po synovi a neviem ale je to poho aj v protismere aj v smere. Sklopim ju ked spi a vybavene hlava nepada

banalu
12. feb 2024

@sapetka tak ja moju skoro 2,5 rocnu vozim len v protismere a planujem asi do 18tky (😂) takze podla recenzii co som precitala som ju (britax) hned vylucila. Vela ludi pisalo, ze v tom malym detom lieta hlava 🤷‍♀️
Ak si spokojna, tak ta samozrejme nebudem presviedcat o opaku ☺️

sapetka
12. feb 2024

@banalu 🤷‍♀️ano pocula som to aj ja a celkom tomu nechapem lebo u nas je to pohoda

sapetka
12. feb 2024

@banalu ale zas rozmyslam aj nad joie autosedackou lebo je o 50%lacnejsia🙈a testy ma rovnako dobre.: