Vajíčko + kočík

15. dec 2021

Ahojte. Viete mi poradit nejaky kočík (hlboká cast + konštrukcia) na ktoru by pasovalo vajíčko cybex atom m? Alebo nejaku inu takúto kombináciu, ktora by sedela ? Chceme totižto kúpiť vajíčko nove a iba hlbokú cast s koleckami, ziadnu 2-3kombinaciu (zbytocne pre nas). A osobne vobec neviem, ako to mam hladat na nete, aby boli pripadne dve rozne značky a sedelo by to na seba. No chápete ako to myslim. Tak ci nemáte niekto vlastnú skusenost.
Dakujem

lienka.7
15. dec 2021

Napis tu do kocikoporadne, dajú ti baby inšpiráciu 😉

kiki68
15. dec 2021

No podla mna cez adapter to pojde na asi vsetko nahodit

babymarket_sk
15. dec 2021

A do akej sumy? Je viacero značiek, kde sú tieto možnosti...

autor
15. dec 2021

@lienka.7 ďakujem, napísala som 🙂

@babymarket_sk Vajíčko rátam do 200€ (bez isofixu) čo som pozerala aj iné značky. A keďže potrebujem fakt iba vaničku a konštrukciu (asi tak na 6-7mesiacov) tak to mi zas príde 700+€ prepal čo som pozerala. Ťažko povedať do akej sumy.. Pri prvej sme mali 3kombi za +/- 550€ a úplne zbytočné nám to bolo. Teraz som rozmýšlala, že zainvestovať do vajca (keďže tie z kombi sú vraj aj tak naprd) a týmpádom ,,pošetriť" na hlbokej. Len nejako je toto asi nereálne ako som doteraz googlila kočíky...

babymarket_sk
15. dec 2021

Ak chcete, kľudne mi napíšte do správy, sú k dispozícii kvalitné podvozky s vaničkou aj pod 400 Eur.