Vajíčko Cybex Aton M

mtn112233
16. mar 2022

Ahojte.

Máme v pláne kúpiť malému väčšie vajíčko konkrétne Cybex Anton M vraj je to jedno z najväčších na trhu. Niečo som si o ňom čítala a dočítala som sa, že by malo byť kompatibilné s konštrukciou väčšiny bežných kočíkov. .
Je to pravda, máte skúsenosť? Veľmi by mi vyhovovalo keby sa to vajíčko dalo upevniť na kolieska a nemusela som ho nosiť v rukách
Kočík máme Kunert Tieto.

Ďakujem

nykkushka
16. mar 2022

My sme ho mali, syn v ňom vydržal do roka, bol by aj dlhšie ale už mu vadilo že z neho nič nevidí, čiže je veľké a aj pre staršie deti ako jeden rok.
Boli sme spokojní, mali sme ho ku kočíku Moon, dokupili sme si take koncovky aby to do neho pasovalo.
Mne sa páčilo, že ma striešku ktorá sa dá dať fakt že super nízko, čiže mi nikto nepozeral na malého, aj keď fúkalo alebo moc svietilo slnko, to bolo dobré.
Za mňa spokojnosťou, len je dosť ťažké a veru nosiť ho v rukách aj s dieťaťom bola drina

nessa123
16. mar 2022

@mtn112233 ja som ho teraz kupovala, kočík mam bexu a k tomu som dokúpila univerzálne adaptery

miskamicha
16. mar 2022

@mtn112233 mam toto vajicko a sadne mi aj na kocik easywalker harvey 3

mtn112233
autor
16. mar 2022

@nessa123
@nykkushka
My máme takéto adaptéry k tomu kočíku aby tam sadlo vajíčko z trojkombinacie, myslíte že to bude ok aj k tomu vajíčku?

nessa123
16. mar 2022

@mtn112233 takýto vrch je potrebný k cybex autosedacke

timea1008
5. jún 2022

@nessa123 môžem sa vás prosím spýtať ako odpojí vajíčko od adaptérov? Vôbec nijako mi to nejde, je na to nejaký tajný manuál? 😂

nessa123
5. jún 2022

@timea1008 tento horný čudlik treba stlačiť a hneď je adaptér dole 😁😁

dagas
7. feb 2024

@nessa123 ahojte viem že je to staršia diskusia ale teda nech to stláčam ako chcem vôbec to nejde dole..neviem či to robím zle alebo máme nejaký chybný kus 🤦🤦🤦