Tablet pre dieťa vhodný do auta na rozprávky

linda97
24. júl 2023

Ahojte mame v plane road trip, babatko doma telku nepozera ( pre tie ktore by chceli rypat 😀) ale ideme prejst 5 krajin autom tak pre psychicke zdravie chceme kupit tablet cisto na rozpravky.. ktory odporucate? Hladame nieco lacne. Dakujem

annamaria4
24. júl 2023

Tiez som, popravde, s tymto najprv velmi bojovala 😀 Nechcela som to ani za svet, ale ked ideme takto dlhsiu trasu, tak by som to rozhodne nemenila 😀 Je to skvela vec. Inokedy to nevyuzivame, dcerka uz takpovediac vie, ze je to proste urcene do auta a hotovo :D

cookie29
24. júl 2023

ake velke dieta? aj to je rozdiel. Ak je skutocne babatko, rozmyslala by som skor nad niecim "zvukovym" ako nad tabletom. Ak uz je dietatko vacsie, tak v zavislosti od veku

linda97
autor
24. júl 2023

@cookie29 rok aj stvrt takze uz si rada pozrie 😀

linda97
autor
24. júl 2023

@annamaria4 jasne aj cumlik tak mala proste len na zaspatie a dost. Tak tiez si myslim ze bude vediet ze tablet je len do auta 😀

cookie29
24. júl 2023

@linda97 no ono to ma aj vedlajsie ucinky, ked dlhsie pozera tak je dieta vynervovane, preto hovorim, ze niekedy je lepsie zvukove. U nas existuju take kocky, kde si dieta vie pustat rozpravky. Ale teda skor okolo 2-3 rokov. Je to len zvuk. No a takemu malickemu dietatu by som asi tablet moc do ruky nedavala, zalezi ako ho vies potom v aute upevnit a ovladat... lebo je este malicke, takze ak nahodou nieco stlaci a zmeni a pod, bude kriza 🙂 a ak vies upevnit bez dosahu, tak je viac menej jedno aky mate doma

em4life
24. júl 2023

Pre take male dieta ziadny. Na dlhsie cesty treba ist v case denneho spanku (cez obed ak spi raz). S obomi detmi sme takto cestovavali cez 300 km k rodicom a postupne sa naucili vydrzat. Bol aj rev, ale postupne si zvykli, ze sa cestuje.

linda97
autor
25. júl 2023

@em4life nuz my nejdeme 300km ako som pisala ideme na road trip cez 5 krajin co bude okolo 4000 km 😀 uz od 3 mes isla x krat v aute 12 hodin denne ( tolko dennych spankov nema 😀) bez tabletov ale teraz jej ho kludne bez vycitiek dam nech sa na nu lepi aj anglictina uz ☺️