Sklon detskej autosedačky

eva1235
3. dec 2022

Dobry den, prosim Vas viete mi poradit ktora autosedacka sa da dat viac na lezato, aktualne mam BRITAX RÖMER 0-18 kg DUALFIX 2 R, 360°
Dakujem

amonet
3. dec 2022

@eva1235 sedacka sa vybera individualne podla dietata a auta a ake su sedacky. a teda na sklon su omnoho lepsie

eva1235
autor
3. dec 2022

@amonet viete konkretne ?

amonet
3. dec 2022

@eva1235 pre ake dieta potrebujem vediet
pripadne pozrite deti v aute aj radia

banalu
3. dec 2022

Ja som kupila Joie Ispin 360, vhodna na sikme sedacky, je tam aj naklonenie.
Ten britax nie je vhodny na sikme sedacky, inak mi bol tiez odporucany. A este aj Nuna sa mi zda, ze sa daju naklanat. Skuste napisat do poradne s vekom dietata a ake mate auto.

nevenka
3. dec 2022

@banalu my sme boli skusit, ten Romer, to bola katastrofa na sikme sedacky, tiez sme preto kupili Joie Spin, to je fajn. Najlepsie, ak sa vyskusat rovno v aute.

krisbar
3. dec 2022

Aj ten brirax sa da dat nalezato...je dole medI jeho nohami taky klik. My sme o nom najskor nevedeli a padala mu hlavicka par krat 🤭

evkao
3. dec 2022

@eva1235 najlepsi sklon Vam da Nuna Todl, Joie i Harbour, BeSafe iZi Turn a Joie i Spin 360, ak sa bavime o obojsmernych otocnych sedackach

nina004
3. dec 2022

@eva1235 Záleží aj od auta. Máme SuperB s rovnejšími sedačkami a autosedačku Nuna Prym, sedačka je super ,ale uvítala by som aj väčší sklon. No čo sme skúšali sedačky do nášho auta ,tak sklon bol všade menší alebo podobný. Ale syn v nej jazdí už skoro rok ,stále v protismere a je v nej spokojný aj na dlhých trasách.

evkao
3. dec 2022

@nina004 Nuna Prym je prave jedna zo sedaciek s mensim sklonom

nina004
3. dec 2022

@evkao Je to možné ,ale čo sme skúšali na predajni do nášho auta,tak aj ostatné boli na tom podobne

evkao
3. dec 2022

@nina004 tak samozrejme zalezi od toho, ake ste skusali