Poraďte autosedačku pre 8-mesačné dieťa

kristinatamar
20. júl 2021

Ahojte, viete mi poradit nejaku autosedacku pre 8 m slečnu na viac rokov? Mame momentalne vajco, ale to sa s nou pomaly nikde neda ist. Stale place a ked ju vyberiem je cela spotena. Neviem prejst ani trasu domov-babka 7 min lebo je to rikot.

Dakujem

tara42
20. júl 2021

Britax Romer. Da sa dat aj v smere aj v protismere. Co najdlhsie v protismere s malym dietatom.

hrehusa
20. júl 2021

ja som kupovala britax romer aj túto pre menšie deti a aj teraz do 36kg som kupovala romerku...

ajka0207
20. júl 2021

@kristinatamar osem mesačnú musíš voziť v protismere aj v sedačke, takže nemyslím že to bude nejaká zmena čo sa týka plaču, my máme joei steady a sme spokojní ale je to z tých lacnejších obojsmerných sedačiek.

s_a
20. júl 2021

Besafe izi turn..keď už pre tak malé bábo.. má asi najlepší sklon.. a pasuje aj na šikmé a akékoľvek sedadlá v aute

gdpr
20. júl 2021

Britax Romer alebo Cybex (cybex je lacnejsia)

andula1988
20. júl 2021

Britax romer Dualfix…. Upinanie ma len na isofix treba si skontrolovat

kristinatamar
autor
20. júl 2021

@andula1988 Dakujem a cítite aj tu zmenu prechodu vajco sedacka?

wawna
20. júl 2021

my sme mali cybex

maximilie
20. júl 2021

@kristinatamar moja tiež nenavidela cestu autom, a tu mi poradili mamičky joie I-spin 360 a je to naozaj top sedačka! Dcera a sedačka to bola láska na prvý pohľad. Zázrak, zrazu nema problém. Vidi konečne aspoň trochu z okna, lebo je vysoká. Za mňa určite túto.

andula1988
21. júl 2021

@kristinatamar my mame kupanu dualfix i-site aj s vlozkou ale zatial sme sa rozhodli pouzivat vajicko romer baby safe …. My mame este len 8 dni ☺️ Ale v rodine uz pouzivaju dualfix a maximalna spokojnost