Polohovateľná autosedačka 15-36kg?

janinque
4. feb 2019

Ahojte, hľadám autosedačku 15-36kg, polohovateľnú, pohodlnú; chodíme aj na viachodinové trasy, tak aby si malý mohol cestou čo najviac oddýchnuť. Isofix nie je podmienkou. Máte prosím nejaké tipy, s ktorou sedačkou ste spokojné? Krásne ďakujem 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babi81
4. feb 2019

@janinque my sme kupili teraz cybex s fix je to isofix

dhlinkova
4. feb 2019

Za nás pultová Cybex nikdy. Polohovanie žiadne, iba mierny sklon, spať na pulte už vôbec, to je nebezpečné. V lete je pod pultom teplo, v zime sa nedá prikryť.

janinque
autor
4. feb 2019

@dhlinkova a aku pouzivate vy? dakujem

dhlinkova
4. feb 2019

@janinque Teraz som kupovala Joie, bola som nútená.
Doteraz bol v protismere, on má iba 2 roky. Dali sme sa zlákať na pultový Cybex a predala som ju po 3 použitiach.

malinajahoda
4. feb 2019

@janinque prihlás sa do skupiny o autosedačkach.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dhlinkova
5. feb 2019

@stvura A čo? Mne nevyhovovala, napísala som svôj názor. Nikomu nenútim inú autosedačku, každého osobná vec.
Môj syn cestuje mesačne vyše 1500 km do SR a o týždeň späť, takže spí v aute.
Ja ju nechcem ani zadarmo už.

babi81
5. feb 2019

@dhlinkova nasa cestuje od narodrnia v cybex sirona bajprv protismerom potom v smere teraz sme vymenili zase za cybex sfix cestujeme tiez vela aj dlhe cesty nad 1000km a uplbe super mane este recaro young sport u starych rodicov v aute a ta sa neda porovnat so cybexom

pericolosa
28. máj 2019

za mna top be safe.....nevidela som este autosedacku co sa da viac polohovat. mame este jednu nejaku inu znacku tusim je to milofix ale ta je otrasna .....malemu v nej vzdy kymaca hlavicka.