Pokazené zapínanie na detskej autosedačke

xinko
23. nov 2014

Ahojte,
na autosedačke sa nám pokazil bezpečnostný pás ( zapínanie). dá sa to niekde kúpiť a vymeniť to?
Sedačka je v úplnom poriadku a je mi ľúto ju kvôli tomu vyhodiť a zase kupovať novu.
Poradíte mi prosím ak sa vám to už stalo ako ste to riešili? vôbec neviem kde by som to mala zháňať.

Ďakujem 😎

meja3
23. jún 2017

@xinko Dobry den, mozem sa spytat, ako ste to nakoniec vyriesili? Nam sa stalo to iste. Draha autosedacka Pegperego a po troch rokoch sa pokazilo zapinanie. Neviem si predstavit, ze by sme ju kvoli tomu museli vyhodit :(

xinko
autor
23. jún 2017

@meja3 dobry,nijak sa mi to nepodarilo vyriesit. Skusala som aj v obchodoch ale tam ze,musim mat blocek od sedacky co nemam kedze sme to dostali pred siedmimy rokmi ako darcek...na nete tiez nic. A uz som aj kukala taku istu sedacku ak niekto za lacno predava ze je uz znicena a zapinanie dobre a tiez nic....este mame chvilku cas na tu sedacku...kym daco vymyslim. Lebo je vo vybornom stave a je mi luto ju vyhadzovat...

ebabysvet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xinko
autor
17. júl 2017

@meja3 zdravim idem sa opytat ci sa vam podarilo nieco zohnat.....ja som nakoniec zohnala z ciny 😉...este vyskusam ci to sedi .....lebo na slovensku nic

meja3
22. júl 2017

@xinko Kontaktovala som predajcu, boli ochotni a objednali mi od vyrobcu nahradny diel. Dufam, ze bude pasovat 🙏

xinko
autor
22. júl 2017

super 🙂

yanni
22. júl 2017

@xinko Zaleti na tom aku sedacku mas. Ak je to znama a bezna znacka, tak staci kontaktovat (aj cez ich vlastny web) vyrobcu. My mse mali napr problem na vajci s ich original slnecnou clonou (nepasovali cvoky, ktorymi sa pripevnuje) a nebol problem, poslali nam novu, kde tie cvoky uz boli pripevnene na spravnom mieste.
Uz aj koli tomuto sa oplati investovat do znamych a overenych znaciek.

xinko
autor
22. júl 2017

@yanni to je pravda. Už som malej kúpila novú sedačku...a tu druhu bude mať u mojich rodičov ked budu oni potrebovať.