Podsedák do auta na príležitostné vozenie

7. jan 2023

Podľa čoho mám vybrať podsedak do auta, iba na príležitostné vozenie. Našla som v cene 8e aj 100e. 🤔 Aké máte vy?

anjelicek26
7. jan 2023

Mame s isofixom... ale moje deti na tom este nesli, vyslovene ked berieme plne auto deti a jedna sedacka chyba... myslim tento to je alebo podobny model tejto znacky, https://www.amazon.de/Perego-Viaggio-Shuttle-Au... hlavne ten isofix a davam medzi dve velke sedacky dozadu.

zorkahorka
7. jan 2023

Mame zdedenu uplne obycajnu,ktoru si s muzom lahko prehadzujeme z auta do auta.syn v nej sedi na kratke vzdialenosti,na dlhsie ma autosedacku.

tanyan
7. jan 2023

Mám úplne obyčajné (10-15€) a funkciu plnia. Pozor akurát na tvar vzadu - ak je tvarovaná sedačka v aute, tak nesmie byť zadná stena úplne rovná a široká, lebo inak sa nebude dobre opierať a bude príliš pohyblivý.

evkao
7. jan 2023

prilezitostne vozenie znamena co, do taxika? lebo to je pre mna asi jediny dovod, kedy podsedak pouzit

zorkahorka
8. jan 2023

@anjelicek26 vojdú ti tri sedacky dozadu?

anjelicek26
8. jan 2023

@zorkahorka jj vojdu, mame VW T6.

mikadooo
8. jan 2023

Úplne obyčajný kdesi z lidla... Vždy je pripútaná, takže nemyslím si, že by pri nehode bola nejaká šanca, že "vyletí" z podsedáku.

zorkahorka
8. jan 2023

@anjelicek26 aha.my mame octavku,tretie dieta (ak berieme synovca), pchame medzi sedacky a sedi na vankusi,inak nam to nejde

anjelicek26
8. jan 2023

@zorkahorka tak daj jedno vo velkej autosedacke dopredu a ty dozadu ( k sedacke, v stredu podsedak a ty na kraj, tak to ide podla mna v kazdom aute, len dospely vzadu jak sardinka...