Ogrckané vajíčko Britax

vittekovaveva
20. júl 2020

Ahojte, nemate prosim vas skusenost ako vyzliect vajicko BRITAX-ROMER Baby-Safe 2 I-size ? Potrebujem ho vyprat lebo mala si grcla ale za svet to neviem vyvliect z popruhov. Dakujem vopred za rady

dominicaszalaiova
20. apr 2021

@vittekovaveva Dobry den, vidim ze vas prispevok je uz starsi.. aj sa Vam to nakoniec podarilo? Idem prat potah vajicka pred predajom a tiez som sa zasekla.. tam kde sa povoluje pas, ten koniec je zosity.. v navode bolo pisane ze sa to ma tade vyvliect ale kedze je to zospodu prisite tak neviem co s tym

levkaa
27. mar 2023

@dominicaszalaiova Dobry den. Vidim aj ja, ze vas prispevok je uz starsi🙂Hladam a hladam navod ako to vyzliec a nenachadzam. Vam sa to podarilo?

dominicaszalaiova
28. mar 2023

@levkaa podarilo ale nepamatam si to uz bolo to strasne davno 😃

levkaa
28. mar 2023

@dominicaszalaiova skoda. Snad na to pridem. A mozno o daky rok-dva tu zas niekto napise, ze nevie ako na to😄uvidime

levkaa
3. júl 2023

@dominicaszalaiova len pre potreby dalsich tapajucich maminiek pridavam rozlustenie rebusu😄Zospodu vajicka (pod nohami) je pas akoby prevleceny cez taku cca 2cm tycku. Akurat to neni tycka, je v strede prerusena a da sa ten pas vyvliect. Vela zdaru dalsim✌️