Máte skúsenosti s autosedačkou Joie Steadi?

ivi85
5. jún 2020

Ahojte , mate niekto tuto autosedacku? pripadne mi viete poslat lik na nejake testy? v poradni mi odporucili tuto ale nikde som nenasla testy na nu.syn je drobny a ja chcem len protismer a nemame isofix tak vyber velmi maly.dakujem pekne

mamutka
6. jún 2020

@ivi85 ahoj, mame ju a som veľmi spokojná. Tiež som hľadala sedačku, ktorá sa dá dlho používať v protismere, takých veľa nie je.
Nemám jej co vytknúť, dokonca s pásmi sa ľahšie narába ako na Britax Römer first class, ktorú sme mali pre staršieho a tvrdila som, že je najlepšia.
Kedysi som sledovala veľmi tie testy sedaciek, ale keď pre tých odborníkov je v pohode mat už 9 mesačne deti v smere jazdy, tak ma ich odbornosť fakt desí. Radšej som hľadala protismer a som rada.

ivi85
autor
6. jún 2020

@mamutka dakujem pekne za odpoved. nevies nahodou ci je nejaky rozdiel medzi modelmi2017, 2018,2019 atd? ci je to len presne rovnaky model akurat vynoveny esteticky?

mamutka
6. jún 2020

@ivi85 to netuším, odkedy som kúpila, tak nesledujem co majú ďalej nové

jenny257
7. jún 2020

@ivi85 ziadny rozdiel medzi nimi nie je . Ide len o farbu , inak sa nelisia .

ivi85
autor
7. jún 2020

@jenny257
@mamutka dakujem baby

jess2019
1. dec 2020

Ahojte, mame joie steadi a pri zatahovani pasov je stale jeden volnejsi ako druhy...nevieme so s tym poradit... Nestalo sa to niekomu?