Máte detský organizér na sedadle?

funilieta
22. sep 2014

ahojte, nasla som toto http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/47-1-Pods... a uvazujem, ze to kupim kamoške do auta, malá bude mať jeden rok, a ja som krstná. Minule som s nimi isla v aute a to vsade len rozhádzané veci, hračky, knižky, aj fľaše....celkom sa mi to pozdáva, len ci je to aj reálne využiteľné, či to nieje zbytočnosť. Dakujem za každú odpoved

henikav
22. sep 2014

@funilieta ja si myslim ze je organizer zbytocnost, pre nas teda urcite, pretoze hracky, flasky, knizky cumliky a neviem co vsetko este budu aj nadalej stale rozhadzane po aute. Teda u nas mala urcite nebude odkladat veci na miesto, jej najvacsou radostou je prave rozhadzovanie 😀 😀

babulina
22. sep 2014

u nas sa to neujalo, deti maju radsej veci vedla seba, takze nahadzem hracky aktualnej potreby do ruksacikov plus flasky a daju si medzi sedacky, do toho organizera moc nedociahli,najma sa do spodku ako to je uchytene zamotavali pri vystupovani
ja skorej poskulujem po niecom takomto http://www.enikibeniki.sk/kategoria/autosedacky...

bebiss
22. sep 2014

my organizér máme a veľmi ho aj využívame 🙂 Dovtedy sme tiež mali bordel v aute, ale teraz všetko pekne odkladám do organizéra... A kúpila som ho aj kámoške, lebo ho veľmi chcela po tom, ako ho videla u nás a tiež si to nevie vynachváliť 🙂 Ja odporčam...

evina313
22. sep 2014

používame, hlavne na flašu a drobnosti ako panačikovia a uplne najviac služi ako ochrana sedadla pred špinou z topánok 😀 ale zase to nestoji tak veľa, že by to bola nejak velka položka, možno 5€

hradnapani
22. sep 2014

@funilieta na jednej strane je to dobra vecicka, na druhej strane, ked dieta trochu podrastie a bude do toho kopat nohami, tak to treba presunut na druhe sedadlo a na to povodne dat namiesto organizera igelit 😀 (ale to myslim vazne, minule to mali v Lidli, taka ochrana opierky sedadla, najlepsia vec na svete, lebo tie zablatene ci mokre topanky narobia dost spiny).
Ale v zasade, ano, ja som za organizer.

maminaba
22. sep 2014

My cosi podobne mame, zhruba od 3,5 roka veku dietata. Vyuzivame to vsak zriedka, najma na dlhe cesty na dovolenku, co je parkrat do roka. Vyhodou je, ze aspon dieta neokope sedadlo pred nim. 🙂

miku1
22. sep 2014

@funilieta Organizér je podľa mňa zbytočnosť. Ja mám na sedadlách len fólie, aby dieťa neokopalo poťahy, tie sú potrebnejšie viac 🙂

magdalenkami
23. sep 2014

mame,vyuzivame-na flasku,cumlik,hracku...v spodnej priehradke plienku a vlhke obrusky,hovorim tomu balik prvej pomoci-je dobre kupit s moznostou zaviazat hore aj dole na opierke sedadla aby sa spodna cast nehojdala volne a nemotala sa pod nozicky

libka1
23. sep 2014

mali sme, decka ich postupne tolko okopavali ze ich roztrhali na franforce, inac to nie je zla vec, mne vyhovovala

slavicek5
7. okt 2014

Je to super vec náhodou. Presne ako povedali, nie je okopané sedadlo, ja tam nastrkám či už fľašu, cukríky alebo hračky a nemusím sa otáčať za nimi aby som im niečo podala alebo našla. Je to výhodné hlavne ak šoférujem, proste si myslím že je to bezpečnejšie počas jazdy a hlavne je to fajn na dovolenku, trošku ich zabaviť cestou autom. A záleží fakt od detí, či tam si budú chcieť odkladať alebo nie. Moje to chytilo a nastrkajú tam kopec vecí, že nemajú to už ani kde ukladať. 😀