Má niekto skúsenosť s ohrievačom fliaš do auta?

bandikovajana
23. mar 2011

vie niekto poradit ohladom ohrievacov flias do auta?mam vybranu znacku Topcom a Jane, poradte prosim 🙂

pia22
23. mar 2011

Tiez sme nad nou dlho uvazovali, ale dozvedeli sme sa, ze ohriatie trva 20-25 min. a dlhsie sme ani nejazdili, tak sa mi to zdala uplna zbytocnost. Viac sa osvedcila tepla voda v termoske🙂

traktor
23. mar 2011

ani sme neuvazovali....ak sme isli na dlhsie tak termoska to istila....alebo sme po ceste nasli restauraciu, podnik, kde nam stravu bez problemov ohriali..

evickapooh
23. mar 2011

ahoj!no ja som mala 2 typy ,1 vyzeral ako klasicky ohrievac bolo treba tam dat vodu -pre mna neprakticky 2. typ -vid foto-bol od canpol ,bola som spokojna,ale najednochusie rieseni bolo pre mna skocit do kaviarne alebo do bageterie -ak ste v meste-a tam ich poprosit aby ti to zohriali v mikrovlnke-ak by moc ohriali tak som priliala studenu uvarenu dojc. vodu mala som vzdy u seba,ak ste mimo mesta- tak ,my-sme sa zastavili -napr. na dialnici-na nejakej cerpacke ani raz nikdy mi nepovedali nie.ten druhy ohrievac mam na predaj ak by si mala zaujem.ten 1 typ co som spomenula uz som predala.tepla voda v termoske neosvedcila dostali sme od vody nejaky bacil-ktory zije teplych tmavych vlhkych miestach...napr ako termoska.uz na meno bacila nespomeniem..ale mozno len ja mam negat. skusenosti s termoskou ...a nemusim byt precedentnym prikladom.

kvetinqa
23. mar 2011

my mame topcom a sme spokojni. Aj ked viac vyuzivam termosku.