Len jedna zástrčka na pas v aute vzadu

sonek
8. jan 2017

V aute (toyota, 2006r) mame vzadu len jednu tu zasuvku na pas. Pasy ale su, len jedna zasuvka/zastrcka a do nej je uz pripojene vajicko. Neviete, ci sa da ta zastrcka kupit a nejak tam instalovat? Viem, ze toto nie je auto-moto forum ale mozno sa najde nejaka autozdatna 😀

Dakujem

zalka
8. jan 2017

@sonek ostatné nie su v kufry? daj ruku medzi sedadlo a operadlo a šmátraj .. určite nájdeš aj dalšie dve zásuvky na pás.

sonek
autor
8. jan 2017

OK, terminologiu mam zblbnutu. Ide o zasuvku nie zastrcku. To male cierno-cervene do coho cvakneme pas

sonek
autor
8. jan 2017

@zalka
nie 🙂 hladala som.. len tie isofix veci su tam.. akoze, mozem mat sedacku len isofixom pripnutu a druhu na pas (ide o vajicko) len by som chcela aj aj

ukulela
8. jan 2017

nie su len zastrcene medzi sedackami - v tom zlome? (staci, ak sa skladali zadne sedacky a potom sa vystreli a pasy sa tam "stratili" ... )
ano, da s to kupit, ale teda ako by si ich tam vsifala, ci davala, ci co ... napr http://www.egar.eu/sk/d/-lavy-zadny-bezpecnostn..... kupovali ste spod ruky? akoze by ich predchydzajuci majitel odstrihol?

kukulita
8. jan 2017

Pokiaľ ja viem v aute musí byť pás na každom sedadle a predpokladám,že tam máš viac ako jedno sedadlo....No musíš to tam pohľadať určite to bude strčené medzi sedadlom a operadlom... Určite tam máš tri zásuvky.... A ak to nebudeš vedieť nájsť, tak skoč do najbližšieho servisu, alebo predajne s autami a oni ti ich tam určite nájdu...

sissy27
8. jan 2017

@sonek koľko je miest na sedenie, toľko je pásov, aj tých "zástrčiek" ... odklop sedadlá - nie len operadlá ale aj sedadlá, bude to pod tým schované, zrejme to nikdy nikto nepoužil... ale budú tam...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonek
autor
9. jan 2017

@miriam11 hahaha ok baby, diky za rady, skusim dnes tam sa pohrabat este raz 😀

m_
9. jan 2017

@sonek skus zdvihnut to na com vzadu ludia sedia🙂 ppravdepodobne budu tie zastrcky pod tou lavicou🙂

jezurka47
9. jan 2017

Skús zdvihnúť sedačky úplne aj sedaciu časť. Nieje možné, aby tam neboli od výroby

m_
9. jan 2017

podarilo sa?🙂

sonek
autor
9. jan 2017

@m_ az po praci sa dostanem k autu 😀

m_
9. jan 2017

@sonek tak daj vediet potom🙂