Kvalitné vajíčko pre novorodenca

24. aug 2021

Zdravím, aké kvalitne vajíčko pre novorodenca mi viete odporučiť ? 🙂 hlavne aby bolo čo najviac bezpečne.

kika3111111
24. aug 2021

Cybex

andula1988
24. aug 2021

Britax Romer ma momentalne novu radu a za mna TOP, na zakladnu viete dat neskor aj pokracujucu dualfix ….

tani777
24. aug 2021

Cybex aton M je velke a ma dobre riesene vlozky,a podla mna top je klippan dinofix,najvacsie,s najlepsimi vlozkami,ktore sa daju vyberat podla potreby a zaroven je najlahsie..zda sa mi,ze ma aj bazu,ktora sa da putat pasmi,pripadne samotne vajicko sa puta len pasom,ale vedie popod vajicko,cize nevadi vacsiemu dietatku na nozky 🙂

panda21
24. aug 2021

Cybex M alebo dinofix. Pokiaľ máte v aute šikmé sedačky, do britaxu by som nešla.

andula1988
24. aug 2021

@panda21 britax ma aj novu radu ….. a k baby safe2 je aj flexi base co sa da napolohovat koli sedackam

panda21
24. aug 2021

@andula1988 ale máloktorá báza vie vykorigovat sklon sedadiel natoľko, aby nepadala hlava. Pri moc šikmých sedadlách, v najviac ležatej pozícii by aj tak padala hlava. Za tu cenu ma klippan dinofix, čo je najväčšie vajíčko a vydrží neskutočne dlho. Britax je dobrá značka, ale pri dnešných autosedackach má už veľmi veľa konkurencie, za rozumnejšie ceny.

leniel
24. aug 2021

Klippan Dinofix. Fantasticke vajicko, zaroven najvacsie na trhu, vydrzi vam aj do 1,5 roka.

zuzanka.zuzu
24. aug 2021

my máme aj kočíky Cybex takže za mňa TOP 👍 ale my máme radu PLATINUM čiže máme vajíčko Cloud Z, polohovať sa dá do ľahu 😎 Aton je rada GOLD... ja som hlavne chcela aby sa v ňom komfortne vyspinkal keď ho budeme vláčiť kade-tade a nie aby mu vajce vydržalo až do maturity 🙄

andula1988
25. aug 2021

@panda21 a videli ste najnovsiu radu ? Kde sa aj vajicko da polohovat ? Ja si nezastavam Britax len som chcela poradit

panda21
25. aug 2021

@andula1988 ja nehovorím, že je britax zlé. Len za tú cenu (aj ešte menšiu) má väčšie, kvalitovo a bezpečnostne rovnaké. A ak cestujú málo, netreba ani bázu, čo stojí ďalšie nemalé peniaze.

jolana2804
25. aug 2021

Za mě Klippan Dinofix. Dcera v něm byla skoro do 2 let a při poutání pásem vede pás pod nohama mimča a nikde mu nepřekáží. Navíc je to vajíčko docela lehký

evaachesa
25. aug 2021

Keď budeme mať ďalšie dieťa, tak jednoznačne Klippan Dinofix 🙂

natalala
25. aug 2021

My sme podla vysledkov testov vybrali cybex cloud s isofixom, teraz na tom istom isofixe pouzivame pokracovaciu sedacku cybex sirona. Vajicko je dost velke, malu sme tam vozili do 14 mesiacov (ale je stihlejsia), zmestila by sa aj dlhsie ale je dost vysoka, tak mala uz hlavicku na doraz.