Kde je možné vyskúšať autosedačku Cybex v Bratislave?

zuzulik236
26. feb 2015

ahojte maminky vie mi niektora poradit nejaky kamenny obchod v bratislave kde sa da nazivo vyskusat autosedacka cybex?? rada by som ju kupila ale nie naslepo z netu... nemozem ju nikde najst v obchode... dakujem 🙂

andromeda_ja
26. feb 2015

@zuzulik236 Sice neodpoviem na otazku, ze kde maju sedacky cybex, ale mozem tuto sedacku len odporucat. Sedi skvelo vsetkym detickam a patri medzi najlepsie na trhu. Osobne mam Pallas fix a ten pultik krasne drzi dietatko a nase v tom bez problemov spia a nepada im hlavicka. Kdekolvek zakupite, neolutujete.

zuzulik236
autor
26. feb 2015

dakujem prave ze som o nich vela pocula a citala len sa bojim kupovat cokolvek naslepo pre malu.... a uz som presla vsetky kamenne obchody co poznam a nikde ich nemaju... prave mi v nejakom obchode odporucili recaro vraj je lepsia je na rovnaky pultikovy system... uz som zufala 🙄

andromeda_ja
26. feb 2015

@zuzulik236 Nedajte sa nahovorit na Recaro 🙂 V ADAC testoch obisiel Cybex ovela lepsie. Skuste zavolat do kocikova, ci nahodou nemaju na predajni.

kakajkova
26. feb 2015

My mame zatial len vajicko cybex a je super. Pred porodom som ho bola omrknut v palace na zlatych. Svet kocikov alebo tak nejak sa vola ten obchod. Oproti reno.
@zuzulik236

mimla
26. feb 2015

Keď sme kupovali v Brendone v Rači sedačku, tak tam mali sedačku z auta aj s pásom, kde sa tie sedačky skúšali. Ak majú sedačku v ponuke, dá sa vyskúšať.

zuzulik236
autor
26. feb 2015

supeeeer v brendone ich maju dakujem moc mi to ulahcilo zivot 🙂

miriam05
26. feb 2015

aj ja som videla v Brendone..tiež sme obkukávali, vyzerá byť super

adush123
26. feb 2015

My ju tiez mame. Troska mi vadi minimalne polohovanie kedze drobec ma len 11 mes a uz od 7mes sa v nej vozi. Inak ok.

saxxxana
27. feb 2015

@zuzulik236 v brendone, ale zalezi aku cybex

lucica
24. máj 2015

v brendone nam dovolili skusit aj do nasho auta