Joie Steadi - umelinové poťahy

12. jan 2022

Dnes nam prišla a teda som sklamaná, mala dobré recenzie, malý do nej síce zapasoval dobre ale ma hrozne umelinove poťahy, až smrdia, fuj. Neviem si predstaviť, že ho do tohto v lete posadím, veď tam vypoti ako robotník na stavbe. Jednu máme Petite a Mars a tá je veľmi príjemná na dotyk, material je priedušny. Potrebujem novú ako druhú sedačku, musí ísť na predné sedadlo, čiže bez Isofixu a od 0kg keďže malý má len 9 mesiacov ale už sa do vajíčka nezmestí. Viete mi poradiť niečo miesto tej Joie, tu vraciame.

jolana2804
12. jan 2022

Tak pořiďte jen potah na autosedačku

autor
12. jan 2022

@jolana2804 rozmýšľala som ale hrozne to razí, smrdí to jak keď prídeš číňanom do obchodu 🤦 a tento smrad ťažko vyperies.

tani777
12. jan 2022

Z akeho eshopu si to objednavala? My mame sice stages,ale teda nesmrdela,a ani na steadi som nepocula,ze by smrdela..

autor
12. jan 2022

@tani777 4mama.sk

oveckaaa19
12. jan 2022

My ju mame a tiež nesmrdela, chyba bude skôr u predajcu

tani777
12. jan 2022

Nepoznam 🤷‍♀️ Ale tiez si myslim,ze skor u predajcu,mozno skladovanim u nich..skus oprat potah,je to dobra sedacka,za taku cenu nekupis protismernu dom18kg,co by si dala dopredu..resp.zrejme nebudes vidiet do vonkajsieho zrkadla potom..

autor
12. jan 2022

@tani777 no hej, hľadala som ale protismernu do 18kg a bez Isofixu som inú nenašla. Takže radšej pretrpim smrad ako ho dať do inej lebo vahovo by už mal íst v ostatných po smere. Skúsim vyvetrať, vyprať v aviváži a kúpim poťah, snáď to pomôže.

autor
12. jan 2022

@oveckaaa19 a nepoti sa vám v tom dieťa?

evkao
12. jan 2022

tak som aj ine protismerne, bez isofixu, s este dlhsim protismerom, ale cenovo uz vyssie

autor
12. jan 2022

@evkao Moc som sa tomu nevenovala, musím ešte lepšie popozerať ale ak vieš z hlavy tak daj tip.

evkao
12. jan 2022

axkid minikid, avionaut sky, klippan century (vsetky protismer do 25kg, klippan opti (do 32kg), okrem steadi este joie stages - ale zo vsetkych spominanych je najmensia Joie Steadi, takze pre vozenie na prednom sedadle asi najvhodnejsia

tani777
12. jan 2022

Ked tak skus na fb skupinu deti v aute,tam poradia aj podla auta 🙂

oveckaaa19
12. jan 2022

Potí ale to nie je problém len tejto konkrétnej sedačky, dá sa to rýchlo vyriešiť vložkami proti poteniu.
Každopádne hľadajte určite ešte protismernu. Ak sa nemýlim, zo zákona minimálne do 15 mes. protismer ideálne aj do 4 rokov.