Autosedačky Maxi cosi Priori a Concord trimax. Ktorú?

luciamili
2. okt 2010

Ahojte,máte niektorá skúsenosti s týmito autosedačkami ?Hlavne čo sa týka plohovania na spanie...Neviem sa rozhodnúť ktorú kúpiť.. 😝

exupery
3. okt 2010

MI mame maxi cosi priori,mi sme spokojny,malej saa paci,pozera okolo a tak,ale na spanie sa velmi sklopit neda,len tak par stupnou,ale vyspisa sem-tam...

katuska1974
3. okt 2010

my mame concord Trimax a ta ma len 2 polohy sklopenia ale malemu sa v nej podari vzdy zaspat,lahucko sa pripina do auta a malemu sa v nej velmi lubi vsetko z nej vidi 🙂

natalia777
3. okt 2010

my mame maxi cosi priori a podla nas je super, sme velmi spokojni 😉 a aj to polohovanie je uplne v pohode a mala v nej prespi v pohode vsetky dlhe cesty 😉 my sme ju vyberali prave kvoli tomu polohavaniu 😉

brisilda
3. okt 2010

ja by som skor kupila maxi cosi priori no teraz ma super sedacku aj bebeconfort ktora sa da otacat cize babo si v pohiode nalozis priputas a oztocis v smere jazdy je uzasna 😉 kuk link http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1745... 😉 a zda sa mi ze nieco podobne ma aj maxi cosi 😉

ludusik
3. okt 2010

my sme vyskúšali vybraných favoritov priamo na Adriankovi a vybral si concord trimax...zaspáva v nej okamžite...je oveľa širšia i vyššia ako maxi cosi prip. kiddy, ľahká montáž do auta, mám tiež pocit, že sa v nej nepotí (predtým sme mali maxi cosi a to bol v kuse mokrý), určite však odskúšaj sedačku s dieťatkom...môj sa v trimaxe na každého škeril ako orech, v maxi cosi a kiddy skoro nič nevidel a bolo mu to nejak tesné tak len tak pozeral pred seba a čakal kedy ho vyberiem.. daj na svoje dieťa🙂

andreaka11
3. okt 2010

mam poruke testy na autosedacky z rokov 2007,2008 a 2009. od 9 do 18 kil najviac plusov dostali tieto sedacky: ROMER Duo Plus (isofix) - dostalo dokonca aj dve plus, co sa tyka komfortu. KIDDY Infinity Pro je na 2.mieste, co sa tyka hodnotenia. tieto testy robili v roku 2007. na tretom mieste su len autosedacky zn. ROMER (safetix plus tt (isofix - testovany v 2009).
autosedacky od 9 do 36 kg (I,II,III) tak plne hodnotenie v roku 2008 dostala sedacka KIDDY Comfort Pro.
a od 15 kg do 36 kg je najlepsia Romer Kid Plus. testovana bola v roku 2007.