Autosedačka Stokke

lulua777
18. feb 2021

Maminky mam stokke besafe izi go modular i-size ale ani za pana neviem ako odopat tie pasy aby som tam napchala deku do autosedacky v spodu prepacham ten pas medzi nozky ale vrchne nemam ako 🤔Lebo pasy su v kuse neda sa mi to tam odopnut 🙄 Dokonca sa mi zdaju hrozne kratke nejdu viac povolit 🤨 Uz som na nervy z tej sedacky 😤

cookie29
18. feb 2021

V prvom rade to nie je autosedacka stokke, ale znacka Besafe.
Predpokladam, ze su vacsinou na jedno kopyto, tak Ti prolozim video trosku ineho modelu, ja uz mam vacsi, ale pasy sa daju odopnut dole (len na jednej strane) pod navlekom. A samozrejme sa daju aj dlzkovo nastavit. Ja to posuvam pri kazdom upinani.

https://www.youtube.com/watch?v=siAl4r7f9rQ
cookie29
18. feb 2021

Pockaj, teraz ma napada, to je este 3 bodovy, nie 5 bodovy, tak vsak tam su pasy volne hore nie? A aku mas deku? Ma diery na horne pasy? Alebo nie? Pretoze dieta by nemalo but zapasane cez deku, inac nie je bezpecne upnute...
tkze bud deka s prierezmi alebo specialna deka:

https://www.youtube.com/watch?v=v-dl8o21S6w
lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 no na mojom je stokke ale hej je to to iste a pasy mame takto a voac sa mi ani potiahnut pasy nedaju ani odopat cize ako ich dostanem do vrchnych dier na deke 🙄

cookie29
18. feb 2021

@lulua777 zatlac na ten sivy gombik dole, kde vychadza pas na spodku, taky "chvostik" a zaroven potiahni hore za pasy. Uvolnia sa (zvacsia). A ked budes chciet potom dieta v autosedacke dotiahnut, tak zatiahni za chvostik. Este raz, ja rto robim zakazdym, ked dieta pripinam/odopinam.

cookie29
18. feb 2021

A ja mám síce iný model, ale keď dáš dole kusok poťah, nie vždy to ide ľahko, tak dole máš taký háčik neviem ci to na tej mojej foto bude vidno. A tam pas odopnes. Len pozor aby si ho potom nepretocila keď ho budeš dávať naspäť

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 to je uz na doraz 😔

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 supeeer idem to skusit 🤗

lulua777
autor
18. feb 2021

Tak nic moja nema pasy ale je to zosite 😔

lulua777
autor
18. feb 2021

Tak uz nechapem 😔

lulua777
autor
18. feb 2021

No neviem asi mam iny model.

cookie29
18. feb 2021

Skusila som Ti poslat mizerne video sukromnou spravou. Ci urcite pozeras na dobrom mieste. Lebo dalsia moznost je ze pasy su uchytene vzadu, tak som to tusim mala na Cybexe, musela by som sa ist pozriet

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 ahaaa ano toto tam mam aleee ako to dat dolu 🤔

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 nijak to nejde dolu 🤔

cookie29
18. feb 2021

Si si ista, ze ta kovova slucka je na druhej strane uzavreta? Akoze je to o drzku, je tam par mm... zvycajne. Este raz, Tvoj konkretny model nepoznam, len viem ako je to na tom mojom. A vzdy sa unadavam k smrti, ked treba oprat potah alebo povysavat omrvinky

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 na 100% uzavreta 😔 mam 100chuti tu sedacku smarit z okna a rozsekat sekerou 😤 vsade je to zosite a tie pasy kratke ved tam sa nezmesti ani ked bude mat 3mesiace 🤨

cookie29
18. feb 2021

tak to je mi fest luto. Toto je specialny model, ktory Besafe vyraba pre Stokke.... Inac Besafe ma dobre referencie ja som 100% spokojna
ale tento je tak maximalne do 1roka ak sa nemylim a tusim 75cm max a akurat som sa bola pozriet na stranke Stokke... a podla toho co pisu, tak sa deky a vaky nedaju pouzit :(
No asi by som ho smarila cez okno za tu cenu :(
akoze existuju univerzalne deky typu baby nomade, kde nemusis ten pas pretiahnut cez otvor hore, ale teda toto by ma nebolo napadlo

lulua777
autor
18. feb 2021

@cookie29 ahaaaa no hned sa mi to zdalo divne 🤨 takze si mozem kupit novu sedacku do kelu 🙄Hlavne ze 3kombinacia 🤦‍♀️ Ale dakujem ti moc za ochotu 🤗

jolana2804
20. feb 2021

Spíš bude problém v dece do autosedačky. Ta bude jen na tříbodový pás, ne na 5-ti bodový