Autosedačka s pultom pre 3,5r

sandral
5. aug 2018

Ahojte, chcem kúpiť autosedačku s pultom, podľa vás, ktorá je lepšia pre 3 a pol ročného, malého vzrastu:
Cybex Aura Fix: https://www.hej.sk/autosedacka-cybex-aura-fix-c...,
alebo Joie Trillo Shield: https://www.mall.sk/autosedacky-9-36kg/joie-tri...

natalik2007
5. aug 2018

@sandral tu druhu

yanni
5. aug 2018

@sandral Ani jedna.

andrbeata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrbeata
5. aug 2018

@sandral
@natalik2007
@yanni Tiež, uvažujem nad Cybex, viete mi niečo bližšie k nej povedať?

yanni
5. aug 2018

@andrbeata Neupinaj sa na znacku/vyrobcu. KAZDU sedacku tressa vyskusat. Nezalezi na venu doetata, velmi zalezi na vyske a hmotnosti.

Apropo, pultikove su nebezpecne. Aj ekd ADAC testy atd tvrdia opak. Pozri si ako ten konecny vysledok tych testov "vzdnikol". Budes velmi prekvapena, ze napr dve sedacky maju taku istu znamku napriek tomu, ze jedna mala vynikajuce vysledky v bezpecnosti ale zle napr. v obsluhe ci ergonomike a druha prepadla v bezpecnosti ale ten vysledok vyrovnala napr.prave ta obsluha.

Najlepsie sedacky su tie, ktore presli testami Folksam a Plus Test.

andrbeata
5. aug 2018

@yanni Ďakujem. Takže pultový by si asi vôbec nebrala?!

sandral
autor
5. aug 2018

Ďakujem.
No, môj syn má síce 3 a pol roka, ale má sotva 90 cm a 14 kg.

adriannasvk
5. aug 2018

Ja mam pre obe deti cybex s pultikom a som spokojna maximalne,moje deti sa z tych ostatnych odopinaju...

beatka.b
5. aug 2018

@andrbeata my sme mali cybex s pultom pri oboch detoch a spokojnost..mali sme tu od 9-18kg..teraz ma starsia cybex,ale uz bez pultu od18-36

andrbeata
5. aug 2018

@beatka.b
@adriannasvk Ďakujem. Baby, od akého veku (výšky) ste ju používali?

beatka.b
5. aug 2018

@andrbeata cybex juno fix od roka a tu 18-36kg cybex solution asi od 4rokov

adriannasvk
6. aug 2018

@andrbeata od cca 1 roka, ja mam tie od 9-36 kg....este starsie,nie podla vysky.

kaja_73
6. aug 2018

@sandral My máme Kiddy s pultom už od 9 mesiacov. Malý má teraz 4,5 roka a zatiaľ spokojnosť ☺

lenka_21
8. aug 2018

@andrbeata ahoj, ja idem predavat Cybex Sironu. Pisem ti k tomu pokec. Je to perfektna sedacka!

Budem mat na predaj autosedacku Cybex Sirona - cena 280 Eur. Do niektorych lokalit na zapad vieme doviest.
Jedna z najbezpecnejsich na nasom trhu. Pouzivali sme skoro od 1 roka az doteraz - da sa aj od narodenia, co som nevedela. Maly ma 6 rokov a este sa do nej zmesti. 🙂 Je mensi. Malej som uz predala, ale do 4 rokov sa zmestila. Sedacka je modra - budem do bazara davat foto. Farba vobec nevybledla. Povodne som mala obavy ci sa do sedacky naozaj vo veku 4 roky vmestia, ale nebol to ziadny problem. Dokonca do 3,5 roka som ich vozila v protismere - co je pre deti najbezpecnejsi smer jazdy.
Pre mna neocenitelna vec bola, ze sedacka sa da dat na bok a deti som nakladala z boku, sedacky sa daju polohovat, zadna opierka sa nastavuje. Ked su v protismere jazdy priputavaju sa pasmi co su na sedacke, v smere jazdy maju pult. Cely potah sa da dat dole a vyprat. U mna maximalna spokojnost

Rozmery:
délka / šířka / výška: 657 x 439 x 667 mm
váha: 14 kg

lenka_21
8. aug 2018

@adriannasvk prepac, uz ti bude mala. Mame kiddy Guardian Fix s pultom, ked je vacsi mozes bez pultu. Super sedacka tiez!

adriannasvk
8. aug 2018

@lenka_21 to asi nebola odpoved pre mna 😊

jantato
8. aug 2018

@yanni a mozem sa spytat aku by si odporucila sedacku,taku uz do 36kg...môj maly ma 15kg teraz. dakujem

lenka_21
8. aug 2018

@sandral ta odpoved o Kiddy je pre teba... nie pre
@adriannasvk

@jantato Kiddy - pisem vyssie...

yanni
9. aug 2018

@jantato Na veku ani tak nezalezi. Skor aky je vysoky.

andrbeata
9. aug 2018

@lenka_21 Ďakujem za ponuku. Nakoniec sme autosedačku už kúpili.

sandral
autor
9. aug 2018

@lenka_21 vďaka, pozerám, aj keď tá cena. 😑 Ktorú myslíš, že by bola malá?

sandral
autor
9. aug 2018

@andrbeata Kúpili ste s pultom nakoniec?

lenka_21
10. aug 2018

@sandral necitala som celu diskusiu, ake mas velke dieta? Ta Sirona je do 4 rokov, tusim 18kg a Kiddy pre vacsie deti - tusim od 9-36 kg. My sme mali Sironu a teraz mame Kiddy. Radsej investujem do lepsej sedacky a lacnejsi kocik. Sedacka im zachrani zivot ak by bolo treba...