Autosedačka pre 6,5 mesačného chlapčeka, ktorý váži 10 kg

stanka113
13. aug 2020

Prosím o radu, názory, skúsenosti.
Mám 6.5 mesačného chlapčeka, ktorý má 10kg. Už keď sa narodil bol veľký. Vajíčko už mu je malé. Chcem autosedačku do 25kg asi teda keď do 36kg nie sú dobré. V obchode som pozerala Lorelli Aviator alebo Corsica no potom som čítala recenzie, že nie je veľmi vhodná...
Tak som pozerala Cybex Pallas najbezpečnejšie a najlepšia no to s tým pultikom sa mi to nepozdáva...
Niečo iné? Prosím je toho strašne veľa a neviem sa v tom vyznať do 200€. Ďakujem

margaretka_
13. aug 2020

My sme mali tiez velkeho chlapca, ze skoro vyrastol. My sme vybrali cybex sirona m2 i size. Dlho sa v nej da cestovat v protismere 🙂

meluela
13. aug 2020

@stanka113 to si mala spravny pocit z toho cybex pallas - ten pultik je bezpecnostne naozaj sprostost. mozes pozerat 0-18 sedacky ... ono ta vaha potom uz nepribuda tak rychlo ako v prvych mesiacoch, aspon do 3 rokov by vam bola. Alebo potom 9-25 protismerne, ale do 200 sa nezmestis, ja so mala romer maxway okolo 250e v akcii. dobru cenu a akceptovatelnu kvalitu mavaju Joei sedacky, skus pozriet nieco v com sa da vozit dlho v protismere.

heidy222
13. aug 2020

Jednoznacne najlepsie he co najdlhsie mat dieta v protismere, ukazali to vsetky testy a fyzika pri naraze nepusti. Ako bolo povedane su drahe. Ja som kupila cybex sirona platinum z druhej ruky za 200, original cena bola 500. Treba kupovat podla profesionalnych testov, ze ako sa ta sedacka sprava pri naraze, z toho vychadza cybex najlepsie. Nezname znacky z netu a hypermarketov ak su testovane vychadzaju spravidla zle

zuzkablazejka
13. aug 2020

@stanka113 ahoj. Máme cybex pultikovu a za mňa to bolo super rozhodnutie ALE používame až od roka (cca 11kg) dovtedy jej bola dosť veľká. Ak sa dá vyskúšaj si ju niekde v obchode. Inak veľmi chvália cybex sirona

jolana2804
18. sep 2020

Určitě zvolte protisměrnou sedačku. Joie Stages, Klippan Triofix