Autosedačka Petite&Mars, Prime 2017 verzus Coletto Sportivo ONL

vanes23
21. jan 2017

Dobry deň potrebovala by som radu jedná sa o tieto autosedačky máte niekto skusenosť? strasne by nam to pomohlo pri vybere nevieme sa rozhodnut. Petite&Mars Autosedačka Prime 2017 alebo ešte tato Autosedačka Coletto Sportivo ONLY 9-36 kg. Vopred dakujem za každu informacie radu 🙂 pekny dnik
s pozdravom mirka

zabina27
21. jan 2017

nepoznam tie autosedacky, len ti chcem poradit ohladne tej Coletto 9-36 kg - pokial nie je polohovatelna, tak este asi pre babo nebude dobra. tiez mame majoveho drobca (nar.2014) a pred 2 rokmi tiez asi v takomto case sme riesili po vajicku dalsiu sedacku. takuto 9-36 nepolohovatelnu (sice inu znacku) sme dostali, takze sme ju automaticky zacali pouzivat, ale nebolo to pre neho dobre, hojdala sa mu tam hlavicka, kedze v aute casto zaspal, bola proste pre neho este velka. nakoniec sme kupili 0-25 polohovatelnu, ktoru sme mu naklonili, aby nelietala hlavicka a pouzivali sme ju dlho, cca rok a pol sa mi zda, teraz pred zimou sme uz dali zase tu starsiu, lebo naobliekany sa uz do tej polohovatelnej pohodlne nezmestil, aj ked je teda urcena do 25kg. myslim ale, ze ked pride zase leto, bude bez bundy, v pohode by sa tam zase zmestil, ale uz ju bude asi pouzivat dcerka.

vanes23
autor
21. jan 2017

dakujem pekne no obe su polohovatelne nakolko chodime na dlhe trasy takze inu si ani predstavit neviem....

delmondo
21. jan 2017

@vanes23 mám petite&mars a zatiaľ som s ňou spokojna. Malá má 20 mesiacov. Dá sa v pohode polohovať. Malemu dieťaťu tam hlava nelieta vďaka odnimatelnym vsadkam. Zatiaľ nie je nič, čo by mi na nej prekážalo

vanes23
autor
28. jan 2017

@delmondo Dakujem za reakciu a uz sme si ju objednali aj my tesime sa na nu 🙂

delmondo
28. jan 2017

@vanes23 nech dobre slúži 😉

kristinanovak
27. mar 2017

Dobry den
Tiez hladame autosedacku a rozmyslam nad touto petite a mars a chcem sa opytat ci ste s nou spokojne. Dakujem za radu

vanes23
autor
27. mar 2017

@kristinanovak ano veeeelmi sme spokojny je pohodlna perfektna nasa mala je tam ako princcezna 🙂 nakolko ma aj issofix citim sa lepsie a bezpecnejsie. Vrelo odporuucam

kris_y
8. jún 2021

@vanes23 viem, že ide o staršiu diskusiu, ale rada by som sa spýtala, od akého veku ste túto autosedačku používali? Ďakujem.

vanes23
autor
13. jún 2021

@kris_y, Už sa v nej vozí naša druhá princezná a je tam od 8 mesiaca.