Autosedačka od 9 - 36 kg pre 2,5 ročné dieťa

mizu89
10. apr 2017

Ahojte potrebovala by som poradit ktora autosedacka je dobra pre 2,5r dieta s vahou do 13kg vyskou cca do 90cm.Mame skodu fabiu combi takze v zadu neni az tak miesta na nohy ako v inych vacsich autach.Neviem ci mam pozerat po autosedacke z podsedakom alebo este s polohovatelnou.V aute nemame tu cast na isofix takze s takou variantou asi ratam nemozem.Nechcem kupovat tu najdrahsiu ako napr.Recaro ale zase ani tu najlacnejsiu.Ide mi hlavne o pohodlie a bezpecnost maleho.Momentalne mame od 9-18kg polohovatelnu McQueen ale uz by sa zislo kupit vacsiu.

myrka1
10. apr 2017

Ahoj, vôbec neni problém , že nemáš iso fix. Môžeš si vybrať autosedačku 9-36 kg ; alebo 15-36kg. Podsedák je lacná záležitosť , ten by som osobne kúpila keď bude treba samostatne.
Dôležité je , aby sedačka bola pohodlná a nie tvrdá. Ak máš záujem napíš mi , alebo pošli číslo rada ti poradím .

myrka1
12. apr 2017

@mizu89 Ahoj, vôbec neni problém , že nemáš iso fix. Môžeš si vybrať autosedačku 9-36 kg ; alebo 15-36kg. Podsedák je lacná záležitosť , ten by som osobne kúpila keď bude treba samostatne.
Dôležité je , aby sedačka bola pohodlná a nie tvrdá. Ak máš záujem napíš mi , alebo pošli číslo rada ti poradím .

mizu89
autor
13. apr 2017

@myrka1 ahoj pozerala som po zn. zopa carera.zda sa mi akurat pre dieta.ani lacna a ani draha.maju ju aj znami a ppvedali ze je super.takze popozeram niekde na blizku kde sa da kupit a odskusam ju aka bude pre syna a ci sa vopcha do nasho auta.a preto som sa pytala aj na isofix lebo niekde bolo napisane ze tato sedacka ma a niekde to nebolo spomenute.

btus
13. apr 2017

my sme mali škodu fabia kombi , sedačka romer king plus. CV pophode, aj dosť miesta na nohy. Teraz tam mame cybex solution.

alenky
13. apr 2017

@mizu89 Ahoj, mame v aute zopa carerra a sme max spokojny. Pride mi z takych kvalitnejsich, ale ani nie prehnane drahsich. Ale pozor mame este stary model 2015, 2016 novsia ma uz myslim isofix. Teraz sme vyberali opat stary model synovi.

myrka1
13. apr 2017

@mizu89 ja prirpavujem eshop a nemám problém ti autosedačku aj poradiť aj poslať. Poradila by som ti možno na pozretie aj niečo iné a sama zváž čo ti bude viac vyhovovať. Poznám autosedačku o ktorej píšeš , je lepšie mať viac variant a rozhodnúť sa. Porovnať si ich . Ak máš záujem , napíš mi email a ja ti pošlem nejaké fotky a popisky . Bude na tebe čo si vyberieš 🙂 .

mizu89
autor
13. apr 2017

@alenky aha takze ten stary model nema ispgix?no ja som pozerala tu na MK v bazari a boli po cca 40€.novu asi nebudem kupovat lebo na tych starych sa nema co pokazit.max asi len trocha vyblednute potahy.potrhat...sa podla mna nema ako ta sedacka.my mame folie na aute tie najtmavsie takze ani to vyblednutie podla mna nebude vidno.

mizu89
autor
13. apr 2017

@alenky ja som chcela autosedacku az do taleho veku aby som ju potom mohla zamenit uz len za podsedak

mizu89
autor
13. apr 2017

@myrka1 pozerala som aj britax romer ak som dobre napisala ale ta sa mi zda taka roztiahnuta-siroka.recaro ta je az moc draha.pozerala som aj na heureke recenzie a medzi top patria asi tie britax.ja pozeram aj vzhlad autosedacky ako vyzera

janulik2008
22. apr 2017

mame avionaut a sme spokojni od 9kg do 36 a je polohovatelna