Autosedačka od 9 - 18 kg spĺňajúca testy

maggie1192019
2. mar 2021

Ahojte potrebovala by som poradiť ohľadom autosedačky pre dcérku mala má už 9 mesiacov a už sama sedí bola by som rada ak by ste mi odporučili nejakú dobrú autosedačku ktorá hlavne spĺňa bezpečnostné testy

queen_mary
2. mar 2021

Joie ispin 360, cybex sirona,..

meluela
2. mar 2021

@maggie1192019 pozeraj 0-18 taku co este moze byt v protismere (napr. tie co ti pisala
@queen_mary su take a su bezpecne). To ze dieta sedi neznamena ze si pri pripadnom naraze v smere jazdy nezlomi vazy :-/ Kategoria 9-18 nema dostatocne bezpecne sedacky pre deti mladsie ako 1.5-2r

cookie29
2. mar 2021

urcite pozeraj autosedacku v protismere... inac ak sa mozem opytat, preco nepokracujete vo vajicku? Zvycajne idu do 13kg a 85-90 cm, tolko dcerka este asi nema?
skus pozriet nieco z tohoto. Zalezi od toho ci mas Isofix, aky mas budget atd. My osobne mame Besafe Izi kid X2 isize a za mna totalna spokojnost.

andromedea
2. mar 2021

My sme tiez vajicko nevyuzili do limitu, malej uz prerastala hlava. Kupili sme Britax, asi dualfix, tu otocnu a ta je fajn. Mala bude mat dva roky a ked nema zablatene nohy, este stale ju otacam v protismere jazdy. Inak ta otocna je vazne super, na vkladanie/vykladanie dietata.

cookie29
2. mar 2021

@andromedea no kriterium je prave presahovanie hlavy, takze ked prerastala, vyuzili ste do limitu 😉

andromedea
2. mar 2021

@cookie29 myslela som vahoveho, vyskoveho urcite 🙂 😎

jolana2804
3. mar 2021

Záleží na autě. Takhle se nedá poradit sedačka, která vám bude do auta sedět