Autosedačka Nania (Dema) Cosmo SP Luxe. Máte skúsenosť?

jurajttt
13. feb 2010

Ahoj.

Mate niekto tuto autosedacku? Zaujimali by ma Vase nazory na nu. Nevyzera zle a cena je super. Z testov my to vychadza na priemernu autosedacku, ktora neni ani zla ani super dobra.

Ak ju niekto mate, ake mate s nou skusenosti? (jednoduchost obsluhy, kvalita materialu,...)

Pozeral a skusal som aj Romer, akoze najlepsia, ale dieta v nej vyzera ako napchate obuvakom.

Dakujem za odpovede.

musko
14. feb 2010

A ktorá romerka?
Ak, tak choďte do Romer britax Evolva 9-36 kg a máš to - cena/výkon super a vydrží cca do 10 rokov.....
Ale na Romer nedám dopustiť - mali sme kinga, teraz kidfix a u druhého zvažujeme..... Buď king alebo Evolva :o)

nanika
14. feb 2010

Juraj, to je 9-18 s isofixom, alebo ktora, treba hodit link.

jurajttt
autor
14. feb 2010

Nie je to ISOFIX. Klasicka autosedacka na priputanie pasmi auta. Tu je link na nu, ale bohuizial vo francuzstine. http://www.nania.com/produit.php?id_produit=46&...

Islo mi o to ci ju niekto uz nema a ci je s nou spokojny.

@musko: POzeral som Romer King Plus. Skusal som tam posadit syna ale moc sa mu to nepacilo. Tie bocne hlavove opierky mal hned pri hlavicke a vyzeral tam ako napasovany obuvakom. Teraz v zime ked mal aj bundu a ciapku to vyzeralo teda velmi tesne. Mozno v lete by to bolo ine.
Obsluha sedacky to uz je ina fajnovost. A samozrejme aj cena ☹

musko
15. feb 2010

juraj, pozri na mimibazar - tam sú síce z druhej ruky, ale za slušné peniaze.... Chápem to, my sme ju pri prvom synovi pužívali necelý rok - a je to fakt dosť peňazí :o)

jurajttt
autor
15. feb 2010

Viacmenej sme rozhodnuti pre tu Naniu, takze by som uvital nazory na nu.

A aspon tuto autosedacku by som chcel uplne novu nie bazarovu. To co mame doteraz (CAM - neviem aka, bazarova, viac ako 4rocna) ma uz pokrutene pasy, ktore ani velmi dobre neputaju dieta, takze to chcem co najskor vymenit. Predpokladam, ze hocico nove bude lepsie ako ta co mam. 🙂

Dakujem.