Autosedačka Lorelli Aviator

vikii6
20. nov 2023

Ahojte, rada by som sa spýtala na skúsenosti s autosedačkou Lorelli Aviator alebo značkou Lorelli. Pozerala som ich autosedačku 0-36kg s isofix.

janai1
20. nov 2023

@vikii6 0-36 je najväčšia somarina aká kedy vznikla. Ak ti na tom dieťati záleží tak kup normálnu autosedačku ktorá ho aj ochráni v prípade nehody

anjelicek26
20. nov 2023

Kategoria 0-36 prosim nie... viac sa k tomu rozpisovat nejdem, je jedno, aka znacka, kazdy vek dietata ma ine potreby a tomu prisposobenu sedacku, univerzalna pre 7 dnove a pre 12 rocne dieta proste neexistuje, aby splnala vsetky potreby... my sa rozhodujeme medzi cybex a romer, obe idu vajicka pekne do lahu, potom kupime dalsiu...

kikus238
20. nov 2023

Určite nie kategória 0-36 je somarina. Túto značku mi ponúkal predajca u nás keď som išla malému kupovať. Vložky úplne nanič, strašne plytká, plasty mäkké, a poťah čistá umelina. Ja som zástanca že na bezpečí dieťaťa sa nešetrí. Kúpili sme Joie Ispin360 a musela som šetriť na ňu. Teraz šetríme na ďalšiu a to Besafe Strech. Sú to drahé sedačky ale kvalitné a testované. Môj starší skoro doplatil na lacnú sedačku. Ten strach o život svojho dieťaťa neprajem zažiť áno nepriateľovi.

anjelicek26
20. nov 2023

@kikus238 tiez sme mali s detmi uz dost skaredu autonehodu, sedacky spravili co mali, absolutne nic sa im nestalo, auto vyzeralo hrozne... jasne je to len cast ochrany, ale aj tak, presne ako pises, toto je nieco, na co kludne nasetrim, ale bude mat tu najlepsiu...

00momo
20. nov 2023

Malé bábätko patrí do vajíčka