Autosedačka Joie i-Spin 360 alebo Nuna Todl Next

wejatko
17. aug 2022

Pekný deň prajem mamičky 😊Chceme kúpiť autosedacku a rozmýšľam nad Joie i-Spin 360 a Nuna Todl next. Mate nejaké skúsenosti?Ďakujem 😊🍀

babovka2321
17. aug 2022

@wejatko mam joie, tuto nuna sedacku som predtym nevidela a vyzera tiez fajn 🙂 ak mas moznost, ja by som aj vyskusala, ako sadnu v aute a ako do nich sadne dieta, su deticky chudsie, silnejsie a aj tie sedacky byvaju v tomto rozne 🙂

snehulak77
17. aug 2022

Je na FB skupina deti v aute. Napíš tam, oni ti poradia, aj vzhľadom na miery dieťatka a presný typ auta (lebo niektoré majú šikmé sedačky a vtedy je problém s padanim hlávky). My mame tu Joie a veľká spokojnosť

panda21
18. aug 2022

My máme nuna prym, úžasná sedačka. Oproti joie ma navyše jeden letný poťah (výborne aj keby sa dieťa povracia, tak je doma nahradny čistý poťah), tlacidlo na polohovanie od vodiča a viac miesta na nohy. Je vhodná na mierne šikmé sedačky, joie je zasa vhodnejšia na vážne šikmé sedačky. A prečo práve Todl? Máte základňu k nej? Ale joie aj nuna su kvalitné znacky 😊

ajsha123
18. aug 2022

Ahoj, ja som v júli porovnavala obe spomenuté sedačky. Máme šikmé sedadlá. A po všetkých porovnavackach (osobné referencie) som sa rozhodla pre Todl a neľutujem. Ak chceš viac, tak do ss... Nechce sa mi tu verejne vypisovať, prečo áno, prečo nie, co mi vadí, co je fajn...

evkao
18. aug 2022

@panda21 Todl je vhodna aj na sikme sedacky, je to v podstate ako Prym s lepsim sklonom 🙂 ale abo, cenovo uz vyjde skoro ako BeSafe

panda21
18. aug 2022

@evkao áno, písala som o Prym 😁 aj keď, nám da pekny sklon aj v golfe, skodovke, mercedesi. Ale preto som sa pýtala či majú základňu, lebo to fakt radšej potom do besafe ísť 😁