Autosedačka Coletto Sportivo

nataliasarron
11. jan 2012

Máte niekto skúsenosť s autosedačkou Coletto Sportivo? Používate niekto túto autosedačku? Nás celkom zaujala tak by som uvítala Vaše skúsenosti 😉

janocka1987
28. okt 2013

tak ako nik sa nenašiel - rozmyslam nad jej kupou

tomasi123
3. mar 2014

Nikto nema skusenosti s touto autosedackou? Rozmyslame nad jej kupou s Isofix 9-36 kg.

kamillia
23. apr 2014

@tomasi123

Dobry den,

chcela by som sa opytat ci ste nakoniec kupili autosedacku Coletto Sportivo 9-36 kg s Isofixom a ak ano tak ako ste spokojni. Aj my uvazujeme nad jej kupou.

Diky

tomasi123
23. apr 2014

ahoj, no stale sme ju nekupili, malá má pomaly rok tak uz nas zacina tlacit cas......ale stale sme nekupili......nevieme sa rozhodnut.

francesska2
30. máj 2014

@tomasi123 a uz ste sa rozhodli a kupili nejaku? 🙂 tiez nas zaujala ta coletto sportivo alebo vivaro...ak nahodou mate napiste mi prosim vase skusenosti...a ak mate inu tak aj o tej mozte napisat, vdaka 🙂

gabikabe
31. máj 2014

Ahojte, my máme Coletto Sportivo 9-36kg, sme veľmi spokojní. Pohodlné sedenie, mäkké doplnky na sedenie aj na opierke hlavy, priestranná, polohovanie na spanie je na nezaplatenie, môžete si byť istí, že dieťatku nebude hlavička padať dopredu. Sedačka je veľká,upevnenie absolútne pevné, bezpečné. Používame ju od roka, dieťatko vidí von oknom, lebo je sedačka vyvýšená. A nejaké mínusy? Zo začiatku pripínanie na sedačku auta bolo trochu komplikované, ale to si veľmi rýchlo používaním osvojíte, veď je to kvôli bezpečnosti dieťaťa a zapínanie pásov je tiež klasicky trochu komplikované, ale to na každej autosedačke - najprv spojenie dvoch pásov dokopy a zacvaknutie do spony. Ináč sme zatiaľ nespozorovali žiadne nedostatky. Môžeme sedačku odporučiť, je mohutná, pevná a veľmi, veľmi pohodlná.

pegaca
28. okt 2014

Ahojte, tiež máme túto autosedačku a sme s ňou spokojní. Je naozaj pohodlná,mäkká a to polohovanie je super,či už pri pití alebo spinkaní, Colletto Sportivo 9-36kg odporúčam.

janetulka
10. nov 2014

A koľko má polôh? Nám sa tiež zapáčila

lubka1987
1. dec 2014

@gabikabe
@pegaca
Ahojte, prosím Vás zaujímalo by ma či je na autosedačke pratelný poťah. Rozmýšľam, že ju idem kúpiť, len neviem sa nikde dočítať o tom poťahu. Ďakujem 🙂

gabikabe
2. dec 2014

Ahoj Ľubka, samozrejme je pratelný. Je kvalitný, pevný a dá sa kompletne zo sedačky rozobrať dole a vyprať. Ja som ho už v lete čistila aj kefkou, dá sa aj vyšuchať, je to ozaj dobrý materiál.

lubka1987
2. dec 2014

@gabikabe Ďakujem krásne 🙂

priadka
20. júl 2015

@gabikabe
@pegaca
Prosim vas, ak este mate tuto autosedacku, mohli by ste mi prosim premerat vysku od sedadla k ramennemu popruhu pri najvyssom moznom nastaveni hlavovej opierky + ramennych popruhov?

gabikabe
21. júl 2015

Jasné, pomeriam, ale tam máte ešte mäkký vankúš, ktorý sa dá potom vybrať, tak pomeriam bez neho. a výška popruhov sa nedá regulovať, nezáleží to od opierky hlavy, tá sa nastavuje osobitne. Pomeriam vám výšku pri najväčšom možnom uvoľnení popruhov, to znamená, že od toho väčšie dieťa už nevojde. Idem.

gabikabe
21. júl 2015

Takže tá opierka predsa trochu spraví na výške, my sme ju ešte veľmi ani nevyťahovali a už máme tri roky. Maximálna nameraná možná výška je 53 cm. Vytiahnuté na maximum všetko: opierka aj popruhy a popruhy zapnuté, ako pri sedení dieťatka.

priadka
21. júl 2015

@gabikabe dakujem velmi pekne za premeranie, ste mila. Videla som toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=DktXmTpoLZ4

a podla neho som tusila, ze vyska ramennych popruhov sa da regulovat spolu s hlavovou opierkou. Este sa chcem uistit - tu vysku ste merali nakoniec bez toho polstrovacieho vankusa, alebo s nim? Je v tom vobec nejaky rozdiel? Lebo v tom videu v 2min56sec ukazuju sedacku bez polstrovacieho vankusa, ale uz tam zas nemaju ani 5bodovy pas...
Tak ale 53cm je naozaj dost vysoko. Zajtra premeriam dcerku a uvidim, ona ma totiz velmi dlhy driek.

gabikabe
22. júl 2015

Merala som to bez vankúša, ten vankúš je veľmi mäkký a dosť hrubý, takže v prvých troch rokoch je úplne super. My máme teraz tri roky a už sme ho vybrali, ale možno na zimu ho dám opäť späť, ešte sa s ním kľudne zmestí a to môj maličký je z tých väčších detičiek.

priadka
15. nov 2015

@gabikabe dobry den, prosim Vas, iba sa chcem uistit, ci ste vtedy v juli premerali vysku od sedaku k ramennym popruhom v najvyssom nastaveni, alebo od sedaku po horny okraj hlavovej opierky. Pretoze sme boli v piatok vyskusat Coletto Sportivo a vyska od sedaku k ramennym popruhom bola iba 41cm, co je uz dcerke malo. Bol to model autosedacky z r.2015. Myslite, ze mohli v priebehu rokov tu sedacku takto radikalne zminimalizovat? Vy mate model z r.2013 alebo 2012? Ak mi potvrdite, ze 53 cm bolo po ramenne popruhy, potom budem asi nutena vyhladat v ceskych inzeratoch tento starsi model sportiva a kupit ju z druhej ruky. Uz si neviem rady. My sme na to skusanie sedacky cestovali z BA do Trnavy (v BA a okoli ju nikde v obchodoch nemaju) a bolo to velke slamanie, autosedacka je mala a dokonca aj relativne uzka, pritom dcerka je tenka ako prutik...

andula77
16. nov 2015

@priadka Dobry den. Ja som sa akurat dnes bola pozriet na tuto http://www.4mama.sk/coletto/autosedacka-coletto... ale v inbom obchode a bez isofixu...nezdala sa mi uzka..ale este pojdeme preskusat s malou a aj nase auto si tam dovezieme nech to poriadne poskusame..inak sa mi paci aj dizajn, aj prevedenie, zda sa mi porovnatelna s inymi znackami hoci nestoji 300 eur...na to my teda pri 3 detoch nemame, nech si povie kto chce co chce, ze bezpecnost prvorada, ale treba si uvedommit, ze pri zznackach zhltne prave samotna znacka mozno aj 5o% z ceny...teda len moj osobny nazor...

anjelik14111
18. júl 2016

@gabikabe ako sa vytahuje ten vankusik co je na hlavicku? Spod ritky som vytiahla ale vrchny meviem ani za pana, dakujem 🙂

mimi1900
12. sep 2016

@francesska2 dobry veccer..kupili ste autosedacku coletto vivaro?

francesska2
12. sep 2016

dobrý večer, nie nekúpila, hm a ani si nespomeniem akú som nakoniec kúpila.... aha už viem, značka Weelmo Pikolo od 9-25 kg a som s ňou spokojná 🙂

@mimi1900

mimi1900
13. sep 2016

@francesska2 dakujem

dagmarusqa
4. máj 2018

@francesska2 dobrý deň my ju mame a sme s ňou spokojný 🙂

karin55
10. máj 2019

Prosím vás, viete mi niekto poradiť, ako odmontovat pás, kt. je medzi nôžkami? Ďakujem