Autosedačka Caretero

mehehe11
1. sep 2022

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s touto sedačkou: https://www.bubko.sk/produkt/autosedacka-carete...

Rozmýšľam o jej kúpe. Dieťa je na ceste. Do autosedačiek sa vôbec nevyznám. Z researchu na internete mi vyplynulo, že by to mohlo byť celkom dobrá kúpa. Ale, zaujímajú ma aj vaše osobné skúsenosti.

Ďakujem.

lenka1993
1. sep 2022

Poľsky shit čo má len základný test. Pozri skupinu vyberáme autosedacku alebo nejak tak sa vola. Tam ti poradia.

janai1
1. sep 2022

@mehehe11 kúp normálne veľké vajíčko a nie nejakú somarinu

babovka2321
1. sep 2022

@mehehe11 ak ti zalezi len na dodrziavani zakona a nie na bezpecnosti dietata, smelo do toho. V opacnom pripade poriadne vajce (napriklad cybex).

yoxinka
1. sep 2022

@mehehe11
Pokiaľ ti záleží na bezpečí dieťaťa, kúp vajíčko poriadnej značky, nie takúto blbosť. Sedačka 0-18m je somarina, ja by som do toho novorodenca nedala, kúp normálne vajíčko. Keď ide o peniaze, lebo teda kvalitné vajíčka aj čosi stoja, kúp z bazáru. Ja osobne som predávala vajíčko cybex, ktoré sme používali málinko, lebo sa malá narodila akutát do pvej vlny korony a nechodili sme nikde a predávala som ho za smiešnu sumu.

tani777
1. sep 2022

V takejto sedacke bude babo v pasivnom sede..pre novorodenca je najvhodnejsie vajicko,v kat.0-13kg..su rozne,skus sa poradit napr.na fb deti v aute..ja by som sla do cybex aton m (ale je tazke) alebo mozno nuna,len neviem teraz ktore...

mimisk
2. sep 2022

@mehehe11 to chcete kupit pre novorodenca? Alebo uz starsie?

evkao
3. sep 2022

@mimisk dieta je na ceste, takze pravdepodobne pre novorodenca