Autosedačka 15-36 kg, vajíčko a spolusediaci v škode oktávii

marlenka222
29. máj 2017

Ahojte mamičky. Chcela by som Vás poprosiť o radu, či je vôbec takéto zloženie reálne a ak áno, akú sedačku a aké vajko používate. Ďakujem

juventus5
30. máj 2017

@marlenka222 ahoj ... je to realne, uzsi clovek sa medzi sedacky zmesti, no pohodlne to velmi nie je ... my napr. mame vajicko a sedacku Romer s isofixom a sedavam vzadu

jana_eyre
30. máj 2017

Ked sme mali 2 deti pouzivali sme peugeot 307 combi.. Ja so starsim synom vzadu a dcera vo vajku vpredu s vypnutym airbagom.. Ked isla do vacsej sedacky, bola namiesto mna a ja som sla dopredu..

Ked sa narodil treti, tiez sme to spravili rovnako, zmestili sme sa 3, najstarsi syn romer 15-36sedacka v strede, na kraji za soferom dcera romer 9-18 a za spolujazdcom vajcom ja.. Bolo to tazsie, ale dalo sa to.. Potom sme kupili espace..

No ale tym chcem povedat, ze ked sme sa traja dali do peugeotu 307, do octavie sa urcite zmestite..

tina1988
30. máj 2017

Ahoj, je to realne,my mame skodu octaviu a v pohode sa pomestime. Mame v zadu vajicko a autosedacku zn. Nania (15 - 36kg) a ked treba, sedim v zadu medzi detmi a da sa tam sediet v pohode 🙂
Vajicko o chvilocku nahradime polohovatelnou autosedackou a stale tam je dost miesta.

dibarbora
30. máj 2017

Hlavne kvalitne. Romer,kiddy,maxi cosi,cybex.

tyelde
30. máj 2017

my máme menšie auto ako octavia a 3 sedačky (predtým 2 a vajce), najstaršie dieťa sedí vpredu, dospelý vzadu v strede a sedačky na bokoch...dá sa prežiť, ale ozaj dlhé cesty by sa mi nechcelo 😀

bosoriak
30. máj 2017

@marlenka222 Treba to vyskusat. My sme kedysi davno mali Octaviu a viem, ze dve sedacky nebol problem, ale ze by tam pohodlne sedel dospely, o tom ani reci. Tie sedacky sme totiz mali tak akoze ergonomicky tvarovane, ze sa ta autosedacka nedala pripevnit inak, ako celkom dost daleko od dveri smerom k stredu. A logicky tam v strede vela miesta neostalo.

Ked sme mali Daciu Sandero, tam nebol problem napchat aj tri velke autosedacky vedla seba, lebo zadne sedadlo bola plocha lavica, kde si to clovek naposuval ako chcel.

marlenka222
autor
30. máj 2017

Dakujem za informacie a skusenosti ;) tak vyskusame. Dost som sa obavala ze 3.vzadu je nonsens. Tak na nudzovku asi zrejme pojde. Nakolko obcas sme plni az po strechu 🙂