Aký podvozok pre vajíčko?

andisko
15. aug 2015

Ahojte. Mame vajicko Cybex Aton 2 (vid obrazok). A videla som vajicka na takych podvozkoch - nie z kocika, ale uplne jednoduche lahke podvozky (vid druhy obrazok). Neviete prosim poradit ako sa to vola a kde sa to kupuje? Prinajhorsom nejaky kocik s minimalistickym podvozkom, do ktoreho by sadlo nase vajicko vdaka adapterom. My mame Concord Fusion, tam by malo sediet, ale podvozok je zbytocne velky. Chcem nieco spratne do kufra. Dakujem 🙂

PS: V nazve temy chyba otaznik a obrazky su v obratenom poradi. Prepacte, pisem z mobilu.

andisko
autor
16. aug 2015

Nevie nikto poradit?

evitka83
17. aug 2015

@andisko obvolaj si tie detske obchody babymarket, predeti, brandon... Ja ked som potrebovala poradit s vajcom, ale inym, tak som sa ich pytala, ci maju v ponuke pre mna doplnky podla mojich poziadaviek, oni ta uz nasmeruju

andisko
autor
17. aug 2015

@evitka83 dakujem, uz som, ked sa tu nikto neozyval 🙂

anuliktula
3. máj 2016

@andisko ahoj a zistila so nieco?

anuliktula
3. máj 2016

@andisko riesim totiz to iste

andisko
autor
3. máj 2016

@anuliktula kupila som adaptery, takze vozime to vajko na podvozku concord fusion.

andisko
autor
3. máj 2016

@anuliktula samotny skladny podvozok som totiz nenasla a nechcela som kupovat novy kocik. toto mi odpisal pan z predajne aladdin hlohovec: cybex ma tie iste uchyty zo spodu ako maxi cosi teda kludne
quinny zapp alebo zapp xtra
greentom toto sa najviac podoba tomu co ste poslali foto
aj cybex kociky tie nove ako balios,iris,igis,eternis

anuliktula
3. máj 2016

@andisko dakujem...skusim pozhant quiny