Akú polohovateľnú autosedačku od 9 - 18 kg kúpiť?

ajkuska
17. okt 2011

Ahojte, Potrebujeme kúpiť novú autosedačku pretože náš drobec už z tej prvej vyrástol, ale potrebujeme polohovateľnú, pretože zvykneme chodiť aj na dlhšie cesty aby si mohol pospať. S akými autosedačkami máte dobré skúsenosti? najlepšie s isofixom a ktoré sú najviac polohovateľne do polohy ležmo 🙂 Nemáte niekto autosedačku besafe a ak áno ako sa vám pozdáva?

zuzikkaa
17. okt 2011

my mame sedacku chicco a je to ako keby take vacsie vajicko ked sa sklopi na lezanie,,ale uz pomaly prechadzame na vacsiu

medyna
17. okt 2011

my mame romer duo plus, ma aj isofix aj pasy (mame 2 auta, a len v jednom je isofix), ma 3 polohy , nie je velmi do lahu, ale je strasne pohodlna, nasa mala v nej spi ako dudok (len skoda, ze len v autosedacke a nikde inde nie, hlavne v postielke nie) ......

gaga1
17. okt 2011

Romer King Plus (bez isofix, ale polohovatelna, bezpecna a pohodlna) - 16 hodinova cesta autom bola rozpravka.. Vela stastia pri vybere🙂

vanessm
18. okt 2011

Maxi cosi priori, perfektná autosedačka, na spanie ideálny sklon má 3 polohy, pohodlná,

lucia2207
11. mar 2012

Ahoj chcem sa opýtať či ste sa nakoniec rozhodli pre besafe autosedačku,lebo ja nad ňou silno uvažujem ,ak áno ako ste spokojná????Ďakujem za odpoveď