Pravidlá súťaženia a štipka logistiky 😉

matus_bazant
8. máj 2017

Ahojte dámy,

poučený z minuloročnej kampane, ale predovšetkým na základe vašich pripomienok a odporúčační som sa rozhodol trošku upratať pravidlá súťaženia, aby si osviežujúce výhry z Hurbanova mohlo užiť čo najviac z vás. Tu je niekoľko otázok a odpovedí. 🙂

Ako budete vyberať výhercov?

Budeme mať dva druhy súťaží - súťaže kreatívne a súťaže s náhododným výberom. V tvorivých súťažiach o víťazoch rozhodne predovšetkým váš talent, šikovnosť a kreatívne uchopenie nášho zadania. V ostatných súťažiach budeme výherkyne žrebovať náhodným výberom. V prípade mimoriadnych kreatívnych počinov si dovoľujem využiť právo moderátora kampane a udeliť mimoriadnu cenu 😀

Môžem vyhrať viackrát?

Teoreticky áno - budeme sa však snažiť, aby sme výhry medzi vás rozdelili čo možno najspravedolivejším spôsobom.

Kedy budete výhry posielať? Ako mi bude výhra doručená?

Pre zjednodušenie celej logistiky sme sa rozhodli, že výhry budeme posielať kuriérskou službou naraz po skoneční celej kampane - mne to uľahčí logistiku spojenú s balením, štítkovaním a pendlovaním po tovar do skladu na opačnom konci Bratislavy (teda popri práci budem mať viac času sa venovať vám na Koníku) a vy dostanete výhry relatívne naraz. Keby ste videli moju kanceláriupočas minuloročnej kampane, tak by ste zaplakali... 😲 😀 😉

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať! 🙂

s1m.one
8. máj 2017

ahoj, no super, sikovny chlapec!🙂

miroslavan
8. máj 2017
zuzana814
9. máj 2017

👍

bandurka1979
9. máj 2017

👍

kim_rossi_stuard
12. máj 2017

prax je uz jasna...😉

jahodka8
12. máj 2017

Tešíme sa