Krása z prír0,0dy - časť III.

matus_bazant
Moderátor
18. aug 2019

Ďalší diel nášho miniseriálu inšpirovaného novinkami z rodiny Radlerov je tu. Dnes sa zameriame na kľúčovú zložku tretej novinky, Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa. Tento tmavý Radler je uvarený zo štyroch jačmenných sladov a zachováva si jemnú horkosť a sýtu farbu typickú pre tmavé pivá. Jemne kyselkavá višňová šťava vytvára s tmavým pivom lahodnú a osviežujúcu čisto prírodnú kombináciu bez alkoholu. A teraz sa už sústreďme na višne a ich účinky na krásu.

Višne obsahujú veľa vody, takže pomáhajú hydratovať celé telo, vďaka čomu je pokožka čistá a pružná. Ak sa chystáte na slnko, doprajte si aspoň pohár višňovej šťavy. Jej pravidelná konzumácia dokáže ochrániť kožu pred škodlivým UVA a UVB žiarením. Rovnako ako čučoriedky, aj višne obsahujú antokyány, ktoré poskytujú koži ochranu proti rakovine vďaka svojej antikarcinogénnej povahe. Okrem toho nájdete vo višniach aj betakarotén, ktorý prospieva zdraviu pokožky a chráni ju pred slnečným poškodením.

Užitočnosť višní pre kožu sa však týmto ani zďaleka nekončí. Okrem toho, že pomáhajú spomaľovať jej starnutie, dokážu aj potláčať stopy po akné a tmavé škvrny od slnka. Niekoľko višní rozmixujte s čajovou lyžičkou kurkumy a medu. Vzniknutou pastou môžete potierať jazvy alebo ošetrovať miesta na pokožke s nerovnomerným zafarbením. Keďže višne obsahujú melatonín, ktorý reguluje spánok, považujú sa za potravinu, ktorá ho dokáže zlepšiť. Spánok má mimoriadny význam pre celkové zdravie a krásu. Ak budete spávať kvalitne, vaša pokožka bude doslova žiariť.

Tak čo, aj vy ste dostali chuť na višne? 🙂

s1m.one
18. aug 2019

visne pre melatonin by mali byt povinnou vybavou kazdej mamicky, ktora zly spanok urcite poza..nnnooo a mozno aj v podobe visnoveho radleru by si ich mohla dopriat 😉

bibyke
18. aug 2019

Ja som dostala chut skor na dobry spanok😄😄😄po niekolkych rokoch bdenia by sa zisiel🤭

saba2012
18. aug 2019

Cez týždeň sa mi podarilo zotrieť kupón v súťaži Zlatý Bažant a vyhrala som prenosnú mini pivarničku. Teraz už mám fajne chladený Radlerik aj na záhradke. Tak zo záhradky, na zdravie 🍻 🍒

bibyke
18. aug 2019

@saba2012 a to prosim ta aka sutaz,kde?

saba2012
18. aug 2019

@bibyke v potravinách sintra/CBA kúpiš 4x radler a dostaneš kupón, ktorý sa zotiera. Môžeš získať mini termo pivárničku na 6 pív, tričko zlatý bažant alebo pack 6xradler. Súťaž prebieha celý august 😉

bibyke
18. aug 2019

@saba2012 jeeeej to je super dakujem,mozno skusim🤭len musim pohladat cbačku 🤭

saba2012
18. aug 2019

@bibyke tak držím palce, mali by mať v potravinách aj info leták. Ja som ho náhodou len pri dverách zbadala. 😉

monicka9
18. aug 2019

Chuť čerstvých višní milujem priamo odtrhnuté zo stromu🥰🍒
Pripomína mi to moje detstvo🤗 čerešne som nikdy neobľubovala ale višne ano😋🍒
Priznám sa že radler višňový nie je za mňa top ale moje sestry ho zbožňujú preto aj ten mam doma vždy v zasobe ked prídu na navštevu😋🥰🍺

krokodilkajmanka
18. aug 2019

už som ho skúšala, len ja višne moc nemusím... ale napriek tomu je celkom chutný 😀

s_i_s_a
18. aug 2019

Ja som po tomto prispevku dostala chut na visne v cokolade 😁 🍒🍫 ale ani visnovym radlerikom by som nepohrdla ☺ 🍻

greta123
18. aug 2019

Ja každý rok robím višňový kompót, potom pečiem výbornú višňovú tortičku, ktorou nikto nepohrdne, je totiž vynikajúca, na zjedenie. Radler je tiež super, mne osobne veľmi chutí😍 Táto bola na 60tku ako sladký darček od nás.

sabusik321
19. aug 2019

My sme mami obrovsku Višňu n záhrade ako deti
Stále keď si dam tento radler sa prenesiem do detstva ❤️ Mnam

kikuska555
19. aug 2019

Višňaaaaaa🥰

6timmy6
19. aug 2019

višnové je mňamka veľka vie to aj moja zajačica Nelka😋 aspon olízat plechovku musela😻🍒

cupakabricka
20. aug 2019

Dobrý. Mám rada višne a aj som tento radler skúšala ale moc mi nesadol :( nechápem prečo lebo doteraz všetky prichute mi chutili 🙂 pekný deň prajem ;)