SÚŤAŽ, KTORÁ OSVIEŽI: Vyhraj víkend v prírode!

matus_bazant
Moderátor
11. jún 2018

Milé dámy, čo keby ste na chvíľu hodili starosti za hlavu? Oddýchnite si vysoko pri oblakoch v lone nedotknutej tatranskej prírody. Máme pre vás C0,0L súťaž o víkendový pobyt pre dvoch (alebo pre celú rodinu) vo Vysokých Tatrách. Čaká na vás vysokohorská romantika v krásnom hoteli Sliezsky dom aj dobrá turistika v jeho okolí.

Pošlite nám fotku alebo video, kedy a kde si najradšej vychutnávate svoj obľúbený Radler 0,0%, a ste automaticky v hre!

Žrebujeme celkovo 7 šťastlivcov, pre ktorých máme pripravené skvelé ceny:

1x víkendový pobyt v hoteli Sliezsky dom vo Vysokých Tatrách
1x 150 Radlerov 0,0% na celé leto + bežecké tričko
5x darčeková škatuľka s Radlermi 0,0% + bežecké tričko

Súťaž trvá do 17. 6. 2018!

Pravidlá súťaže nájdete tu: https://goo.gl/FDJMaA

malicka9
11. jún 2018

Na horách s priateľmi ;)

tichanska1
11. jún 2018

My si najradšej vychutnávame radler 0,0 u babky na záhrade, môj syn sa tam vždy krásne vybehá a po dobrej grilovačke chutí radler aj jemu 🙂

sabusik321
11. jún 2018

Bažant s nami Slovenskom cestuje, na každom super mieste s nami je.
Vinne Jazero je náš favorit, na prechádzke v mojej ruke musí byt ❤️

kathy93
11. jún 2018

Najlepšie sa pije doma pred telkou 😂

slavaf
11. jún 2018
ludka140281
11. jún 2018

najlepšie si ho vychutnáme ,ked sme spolu 🙂

sunsflower
11. jún 2018

na výletoch na hrady, turistika alebo len keď sa potrebujem osviežiť 😀

db27
11. jún 2018

na otcovej roli na orave;))

lucy1727
11. jún 2018

Kdekolvek a kedykolvek, ale najlepsie vonku pod holym nebom 🌞

anka2103
11. jún 2018

Pre niekoho nepredstaviteľná kombinácia, no pre mňa nielen ku karamelovému cheesscaku, ale k čomukoľvek. Proste Bažant citrón 0,0% proste kedykoľvek. 😊 (o nedlho aj na výlet so sebou na cesty 😉) Aj baby na blogu vedia, že pre mňa je Bažant naj 😉

kvadrinkaaa
11. jún 2018

Jednoznačne u svokry,pretože tam je vždy vždy k dispozícii tento báza citrón a SUPER vychladené 👆👌 Tak mi vždy chutí najlepšie, na chalupe v prípade, pri grilovačke alebo len tak,keď sedíme na dvore a relaxujeme ❤️

onmaria
11. jún 2018

Momentálne iba trošku radlerujeme..s mojím novorodeniatkom 😍

hanicka32
11. jún 2018

Na balkóne s výhľadom na hory

nelly761
11. jún 2018

Vsade dobre doma na teraske najlepsie ❤❤❤😋😋😋😋👍👍👍🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

erikaemkina
11. jún 2018

Rada si vychutnávam doma v pokojí

nikuska265
11. jún 2018

Momentálne pre moje tehotenské chúťky je to to najlepšie osvieženie a naozaj naozaj,doma nesmie chýbať! Celé leto máme v rodine plno osláv, grilovačky ale najradšej si ho vychutnám doma na dvore,pri pohľade na svoje princezničky,alebo len tak večer na terase,keď si spolu s manželom vychutnávame pokoj,kľud a ticho .... On ako šofér z povolania,ja ako tehotná mamička, iné ako pivko radler nealko 00 ani doma nie je.
Naozaj je to chuťovo veľmi dobre osvieženie 😉🙏👍

babybazar1
11. jún 2018

@matus_bazant doma!!!! Aj led nam prave zatepluju bytovku🌴

ninka1609
11. jún 2018

Vonku..a doma pri dobrej knihe 😊

ivettik
11. jún 2018

Veľmi vela šoférujem kvoli práci a v týchto teplých mesiacoch nieje nič lepšie ako osviežiť sa v aute dobre chladeným citrónovým radarom 🍀🍹

suf
11. jún 2018

Letný večer pri vode 😊👌🍺

matus_bazant
autorModerátor
11. jún 2018

@nikamo33 To vyzerá na Regal Burger 🙂

macik45
11. jún 2018

Na dobrej túre🙂

petikmir
11. jún 2018

Zlatý bažant u nás nikdy nesmie chýbať...po včerajšej návšteve ostala už len menšia zásoba, tak budeme musieť zas doplniť zásoby...u nás totiž každý obľubuje radlerik...pre mňa top levandula čierna ribezla...najlepšie padne v krásny slnečný deň ale rada si ho dám aj v taký uprsany den ako dnes...A to kdekoľvek...hoc len na terase kým maly spí...

lennulik1
11. jún 2018

@matus_bazant ahoj, kedy si najradsej vychutnam radler? No uplne najsamviac ked ulozim deti na obednajsi spanok a predtym, nez idem upratat hracky v obyvacke 🙂 no a kde? Najradsej s nohami na stole 🙂 P. S. : uz teraz mam orosene celo z toho ako poskladam tu drahu 🙂

lenuska63199
11. jún 2018

https://pridajsa.avon.com/avonmartin pre viac info sprava =)

danuskadominik
11. jún 2018

Najradsej na turistike,niekde na kopci kde je krasny vyhlad😉