Zápisky – na pobyte len ja a dcérka 4 roky

patricia_trinityhotels
Moderátor
3. jún 2019

Otváram tému, v ktorej som tak trošku doma – s dcérkou Tinkou často chodím na pobyty sama. Áno, chodím, ale len do babyfriendly hotelov siete Trinity :D

Aj vy ste už mali chuť vypadnúť a zvažovali, že však môžete ísť aj samé? Nezáleží na dôvodoch, pointa je, že keď sa nebojíte samotnej cesty (či už kvôli diaľke alebo šoférovaniu), pobyt v babyfriendly hoteli si určite užijete či už budete sama, s partnerom, babkou, mamou... ❤❤❤😇 Rovnako to platí aj pre oteckov – čo tak poslať ho na pobyt s dcérou či synom? Pobyt v týchto hoteloch určite zvládnu.

Tento víkend pred týmito Dni s Trinity som aj ja, tak trochu neplánovane „vypadla“ do Tatier s mojou Tinkou. Polopracovná cesta mala jasný cieľ, zažiť víkend s dcérkou, ktorý vám tu dnes zreferujem 😉

🚗 330 km sme prešli za niečo cez 3 a pol hodiny aj s krátkou prestávkou na pumpe pred Banskou Bystricou. V Tatrách nás vítalo nádherné slnečné počasie a na recepcii maskoti – kamaráti Skalko a Ozvenka, za ktorými sa Tinka s výskotom rozbehla. 😍

Pre mňa sú toto najlepšie momenty. Pocit, že som opäť raz opustila denno-denný stererotyp a na chvíľu môžem s dcérou zažiť aj niečo výnimočné a iné ako každý deň.

Pred nami bol tematický pobyt k MDD, takže o program bolo postarané - poďte sa spolu so mnou pozrieť, ako sme si ho užili. No a keby vás čokoľvek napadne, píšte, pýtajte sa, som tu pre vás 😉

patricia_trinityhotels
autorModerátor
3. jún 2019

Prvé kroky po príchode viedli za animátorkami, lebo som tak trochu popleta a môj prehľad o programe, aj keď mi to recepčná hneď v úvode povie, no čo vám budem hovoriť, len čo prejdem k výťahu, už neviem, čo mi hovorila :D

Našťastie animátorky sú akoby všade 🙏😂 a tak spokojne s najnovšími informáciami, čo sa bude v rámci animácii konať, som sa mohla ubytovať.

Tinku som zaviedla do detského sveta MiniMe aby som bola rýchlejšia, šikovnejšia, no všetko čo nejde, keď sa mi pletie pomedzi nohy. 😀😅

patricia_trinityhotels
autorModerátor
3. jún 2019

Ubytované a spokojné, mohli sme ísť na večeru. Bohaté bufetové stoly, z ktorých si vyberie naozaj každý. Tinka zahlási svoje tradičné „mäsko s ryžou“ ... žiaden problém, máme 😊

No a idem sa venovať drobnostiam v téme babyfriendly, ktoré vás v hoteli možno potešia. Aj keď Tinka nemá nikdy problém jedlo dojesť, už pri večeri môžete využiť jeden milý detail! 🙏 Ak vaše deti tak trochu pri jedle štrajkujú – počas večere aj na raňajky vždy prídu maskoti – kamaráti Skalko a Ozvenka (keď ste v Sitne tak Kopko so Svetluľkou a v Senci Čľupko a Vlnka). Taká milá odmena a motivácia pre všetky deti, pristavia sa totiž pri každom stole a hravo skontrolujú, či je dopapané .... no a mne animátorky opäť môžu pripomenúť najbližší program.😅😂😂😂

Čaká nás minidiskotéka v pyžamku a o deviatej aj večerný program v téme spoznaj svojho animátora. S Tinkou sme za!😇 poďme sa zabávať, veď sme na pobyte, večierku si môžeme predsa posunúť 😊😎

janickacrazy
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels vyzerá to fajn, ale teda ja by som sama s deťmi nešla, to by som si vôbec neoddýchla, malý chodí skoro spať a prostredný by chcel ísť na diskotéku, no neviem si to predstaviť

onmaria
3. jún 2019

Mne osobne by možno ani nevadila samotná cesta a šoférovanie ..keby mám jeden kus,prečo nie?niekedy je fajn vypnúť hlavu a nepočúvat chlapské mrkotanie.ale tak decká dajú niekedy zabrať a aj keď muž vie aj pokrakat,o deti sa vie tiež super postarať,preto dovolenky trávime spolu

majik66
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels Je to super. Ako pises vyuzit ten cas pre dieta, ktore je z toho happy. A o to nam rodicom ide 🙂

hranolka22
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels vyzera to super 👍 cas aj odvaha by boli 😁 za mna osobne a asi aj u vacsiny mamiciek by bol problem to zafinancovat 😅

nancy666
3. jún 2019

Jeeeej atriuuuum 🙂 zdravíme skala ( ako hovorí kuchár) a ozvenku 🙂 každopádne ja som tiež rozmýšľala že by sme zašli samé s dcérou že bez brblotania chlapa ;) ale nejako sme sa rozrástli a deti sú 3 🤣 to už neviem aká dovolenka by bola, skôr pre toho čo ostane doma haha. No ale keď už nebude mat jeden rok a druha pár týždňov ale všetci aspoň 4 roky, prečo nie ;) ešte 4 roky a možno nakoniec využijem

lienka9
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels paradicka 🙂 super vylet.babska jazda 👍👍

lusyc
3. jún 2019

Myslím, že drvivá väčšina mamičiek si to nemôže finančne dovoliť. Z rodičáku?? Inak by sme to isto zvládli. Aj šoférovať, aj sa postarať, aj si oddýchnuť.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
3. jún 2019

@nancy666 veľká pravda! Tiež si neviem predstaviť, ako idem sama s viacerými deťmi a zvlášť v špecifických náročných kombináciách veku. Áno, tému som možno mohla trošku inak preformulovať, lebo cieľom nie je hovoriť o tom, že poďme na dovolenku, len mama a ja, ale že v babyfriendly to je vždy zábavnejšie a pestrejšie nech už vo dvojici, trojici a viac :D Ale , taká babská jazda ako píše @lienka9 by tiež nemusel byť zlý nápad

patricia_trinityhotels
autorModerátor
3. jún 2019

@onmaria
@janickacrazy tak áno, s jedným dieťaťom to ide, pointa bola, že takýto pobyt môže byť reálny aj vďaka pestrým službám babyfriendly hotelov - napríklad aj v opačnom garde. Však na pobyt môžu ísť aj oteckovia :D

Ja píšem moje zážitky, ku ktorým som sa mala možnosť dostať, ale vy si kľudne otvorte myseľ😈🙈😂 Čo by ste chceli zažiť, keby máte čas, možnosti aj financie? Zaujali by vás skôr zážitky, alebo vidina naozajstného relaxu a kľudu? Celá rodina, baská jazda, ... 😝

sperka
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels strava je skvelá, našim veľmi chutilo a návšteva maskotov je skvelá voľba, nielen podporia pri jedení ale sa i dozvieme program počas dňa.

maciatkolulu
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels mňa zaujíma ako to je finančne,keď ide iba jedna dospelá osoba aale dieťa? Ako sa to berie? Platí sa za jednotku? Čo je nič moc... Či dieťa plati celú sumu?

campanita
4. jún 2019

V maji som si to odskusala. Ja a moji loptosi Máša 3 a Oliver 6. Presne si to vystihla. Prekonat strach z cesty bola fuska. Cakalo nas cez 200 km a lialo ako z krhly. Ale dala som to. Velmi som si neoddychla isli sme na chatu za kamosmi, blizko je riecka Bela a decka lietali z jednej chaty do druhej. Musela som byt v stale v strehu kde sa ktore nachadza.Vecer som zaspala skor ako oni. Ale nelutujem. Stacila mi ranna kava s pohladom na Krivan. Trosku slniecka na potesenie a moje vyrehotane deti 😁 prekonala som samu seba aj strach ako to dam bez chlapa s dvomi detmi. A nabuduce dame aj babyfriendly hotel a mozno bude cas aj na masaz🤩 A co sa tyka penazi.vzdy mam rezervu.a ked sa da odkladam do "pancuchy" aby sme s detmi mohli niekam ist. Inak je to super ze na SK taketo moznosti su. 👍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

Zbožňujem tieto rána v hoteli. Žiadne starosti, len sa zobudiť a premiestniť do reštaurácie, kde mám len jeden problém, vybrať si z ponuky bohatých bufetových stolov :D

Aj na raňajky nás prišli pozrieť maskoti – „Áno Ozvenka, všetko spapám, chváli sa Tinka, keď sa pri nás zastaví“. 😊 A hej, prišiel aj Skalko, tak šup jednu fotečku -Tinka sa ani neotočila, keď som ju fotila, chcela maximálne využiť čas, keď boli pri nej. 😇

Animátorky ma opäť informujú o programe na daný deň. Paráda, zážitkový deň v Atriu sa môže začať. Na záver ešte ovocie, tie ovocné misy sa nedajú obísť len tak, však sa nikam neponáhľame 😀🐧🙈

maciatkolulu
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels je to super,ale prosím ťa vieš mi napísať ako to je s cenou keď ide jeden dospelý a 4rocne dieťa? Prípadne dospelý a dve deti a viac detí. Aká je cena za deti😉

maciatkolulu
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels píšeš,že chodíš s dcérkou často sama na pobyty,tak ma naozaj zaujíma ako to je.....

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@campanita máš môj obdiv s dvomi deťmi na chatu 🙂 ... ale hej, za tie zážitky to stojí. Inak, ako je možné, že tie deti celý deň lietajú a večer sme unavené najviac my? 😂😅
No a ten komfort babyfriendly hotela určite odporúčam raz vyskúšať, joj to je o niečom úplne inom aj keď taká chatička na samote, veru šla by som hneď 💃

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@maciatkolulu Ahoj, prepáč, ale nestíham odpisovať 🙂 Pobyt presne v tomto režime, v našej ponuke sa volá "Môj čas s mamičkou" alebo "Môj čas s oteckom" - obidve sú v základnej cene 184€ / 2 noci (v cene 1 dospelý a dve deti do 5,99r). Samozrejme klienti čo k nám chodia využívajú aj našu vernostnú kartu Trinity, kde sa cena pobytu hneď znižuje, pri maximálnej výške zľavy je cena pobyt len 69€ / osoba / noc.👍

Ak by si šla s dvoma deťmi, že jedno je nad 6 rokov a je na lôžku, tak je tam doplatok za druhé dieťa a cena by vyšla 224€ bez zľavy. V pobyte je zahrnutá aj masáž a ďalšie bonusy, pripájam detail tohto pobytového balíka:

Pobytový balík obsahuje:
Príjemné ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe
Raňajky a večere podávané formou bohatých bufetových stolov
K večeri 1 nápoj zdarma*
Wellness balíček pre mamičku
30 minútová relaxačná masáž podľa výberu z 3 masáží
1 x vstup do kreatívneho štúdia Art club alebo na filmové predstavenie v súkromnom kine Mediatro
Bohatý animačný program pre deti a dospelých počas víkendov
Neobmedzený vstup do bazénového komplexu 4 ELEMENTS Aqua
Neobmedzený vstup do hotelového vitálneho sveta 4 ELEMENTS Wellness
Pre deti neobmedzený vstup do MiniMe detského klubu
Dvojpodlažný detský svet MiniMe Club pre deti od 0 do 12 rokov (deti do 4r. len v sprievode dospelej osoby)
Detská kuchynka s potrebným „baby friendly“ vybavením
WI-FI v celom hoteli a parkovanie zdarma

A ešte aj link aj priamo na web: https://www.atriumhotel.sk/pobytovy-balik-moj-c...

maciatkolulu
4. jún 2019
patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@hranolka22
@lusyc to je pravda, všetci hovoria o rekreačných poukazoch - ale tie môžu využiť len ak spĺňajú podmienky - pracuje v danej firme minimálne 2 roky a keď má firma viac ako 50 zamestnancov - veľa ľudí to využije ale čo zvyšok? Veru nejaký príspevok pre mamičky by sa hodil, napríklad ak dovŕši dieťa vek 3 rokov, žeby sme si s deťmi užili krátky pobyt pred tým, než pôjdu do škôlky a my do práce ... môžeme snívať, rovnako ako o normálnom rodičáku 😖

janynkaaa
4. jún 2019

Vyzera to tam krasne ☺☺ja keby som mala moznost kludne idem aj sama s detmi ale vlakom/busom kedze nemam vodicak☺dcerka ma uz 8 a ona dost pomaha s 20m syncekom takze by som si aj oddychla😀🍀

ovaaa
4. jún 2019

@maciatkolulu v trinity ak ides sama s dietatom tak ho budu ratat ako dospelu osobu.....ta suma potom veelmi boli.Je par hotelov, kde rataju detsku cenu ale bohuzial viac tych, ktory si uctuju plnu sadzbu...

onmaria
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels ideálne..večer relax,masáž,kľud..a cez deň zážitky.zazitky sú v živote veľmi dôležité.nie mobily,tablety atď ..ale zážitok,ktorý si od detstva potom nesieme so sebou.neboj,všetky deti,keď nieco pozitívne u vás prežijú,si to pamätajú a potom s takými tými iskrami v očiach o nich rozprávajú

campanita
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels wau.tak to uz ano.to je fajn balicek.to sa mi paci🤩a je tam aj ta masaz pre maminku😂 toto je velmi dobry tip👏

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@ovaaa píšeš @maciatkolulu , že za dieťa v Trinity učtujeme plnú sumu. Písala som hore plné sumy ku konkretnému pobyt bez zliav, takže maximum, čo by ste zaplatili. Doplatok za dieťa nad 6 rokov na samostatnom lôžku je 40€ na pobyt viď moja správa hore. 2 deti do 5,99 rokov majú u nás pobyt grátis bez nároku na lôžko. Ja len, aby tu nevznikla dezinformácia 🙂 ĎAKUJEM

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@janynkaaa tak to ešte väčšia odvaha. Auto je predsa len komfortné a odvezie všetko a všetkých 🙏😀

Ale hej, všetko sa dá, keď sa chce a keď je chuť 👏👍 a to je super, že máš takú pomocníčku. No možno sa niekedy podarí aj pobyt v našich babyfriendly hoteloch a poriadne si ho užijete 🙂
Napríklad do tohto hotela Atrium vo Vysokých Tatrách sa vlakom dostaneš úplne bez problémov, vlakom do Popradu a odtiaľ Tatranskou električkou, ktorá má zástavku len 50m od hotela - pre niekoho zbytočná info ale pre nikoho bez auta naopak veľkou výhodou 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@onmaria presne moje slová 👏👏👏👏❤

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

Vidím, že táto téma vás zaujala, čo ma veľmi teší. Máme tu druhý deň a mňa čaká zreferovať a zdieľať ďalšie ZÁPISKY Z POBYTU s Tinkou v Tatrách😊

Tinka má 4 roky, takže ideálny vek, kedy si už chce všetko plnohodnotne vyskúšať ... 😎 no a že tých sprievodných aktivít mimo animácie je v babyfriendly hoteli Atrium naozaj veľa! 👍🙏
Napríklad zážitková škola varenia FOODIE – kurz pre deti od 4 rokov v téme "robíme pizzu". Kto to vymýšľal vedel čo robí, veď ktoré dieťa by nemalo rado pizzu.😀 No a možno by ste to ani nepovedali, ale naozaj tu pizzu Tinka robila sama. S cestom nám šéfkuchár pomohol, ale zvyšok už bolo v jej malých rúčkach. Som na ňu hrdá 😍❤❤❤ a zároveň zahambená, na tom kurze to vyzeralo tak jednoducho 😃 Diplom Little Foodie Chef si odnáša Tinka a ja sa najbližšie hecnem a doma si tento rýchly a jednoduchý recept určite vyskúšam 😇😎

ovaaa
5. jún 2019

@patricia_trinityhotels ked mi robili cenovu po uku na jedno dieta nad 6r a 1 dospelu osobu mala som ho zaradeneho ako osobu na zakladnom lozku...nakolko jefnolozkove izby s pristelkou nemate...aspon v Sitne nie...