Hotel SITNO – Vaše zážitky a referencie

patricia_trinityhotels
Moderátor
4. jún 2019

Zaujímajú ma vaše zážitky, odporúčania, referencie. Hotel Sitno Forest Resort je moja srdcovka a vždy sa tam rada vrátim, aj keď len na otočku, do wellnessu, bazénov, zahrať si s Tinkou Adventure golf, dať si vynikajúcu kávičku, osviežujúcu limonádu a domáci koláčik. No pre všetky tie detaily a dokonalé drobnosti, pre ktoré Sitno jednoducho zbožňujem.

Poďme sa rozpísať, diskutovať a podeliť sa o svoje zážitky či už z letných pobytov, alebo ďalších tematických pobytov ako Cestovanie časom, Halloween, Veľká noc... no, je to veľa. Teším sa na vaše postrehy ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

Do Sitna, aj keď len na otočku, kedykoľvek a bez váhania - takto sme si boli s Tinkou zahrať Adventure golf 🙂

betulienka79
4. jún 2019

nebola som tam ešte, ale tak snáď vyhrám pobyt 🙂 🙂 🙂

1kriosa1
4. jún 2019

Nám sa v hoteli Sitno veľmi pačilo 😊 veľké plus je ústretový personál , naozaj vidieť,že tam proste detičky majú radi a sú vítané 😊 množstvo atrakcií, dokonca zabavia sa aj menšie deti , my sme sa veru za tie 3 dni nezastavili, čo sa malá brala stále do novej aktivity, ktorú uvidela v možností hotela 😁 animatori naozaj super, nonstop bavili deti i dospelých 😊 odmenou za celodenny program pre malú nám bol jej skorší nočný spánok , dedko ju zostal strážiť na izbe a ja s manželom sme si mohli vychutnať príjemný wellnes a zahrali sme si i bowling.
Inak ako človek,čo pobehal už relatívne dosť hotelov, tak veľké plus za veľké parkovisko a nabíjačku na elektromobily 😊👍
Nám sa v hoteli Sitno veľmi páčilo, urcite na jeseň pôjdeme zas 😊

lenka.s
4. jún 2019

@patricia_trinityhotels ked sa raz niekedy dockam cenovej ponuky na pobyt, mozno potom napisem aj o zazitkoch, zatial pre mna sklamanie ...

bubinovci
4. jún 2019

Uz sa nevieme dockat augusta kedy pojdeme opat do hotela Sitno. Je to nasa srdcovka. Prvykrat sme tam.boli ked mal najstarsi tri roky a vtedy mladsia 3 mesiace. Toto leto uz bude piate co tam travime dovolenku. Syn uz tam beha sam ako doma 😊 program pre malych aj velkych, uzasne jedlo, zabava, animatori aj ostatni zamestnanci, za mna najlepsi hotel pre rodiny s detmi

wieruska1
4. jún 2019

Program super, jedlo chutne, welness jeden z tych lepsich. Za tu cenu ok. Inak rok od roka horsie sluzby.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
4. jún 2019

@lenka.s kedy ste posielali cenovú ponuku? Na tieto veci si dávame naozaj pozor, prístup ku klientovi je pre nás alfa omega. Píšem vám súkromnú správu a doriešime to ;)

Každopádne info aj pre ostatných, čo sa týka spracovania cenových ponúk - kolegovia štandardne odpovedajú tak do 2 hodín. V extrémnych prípadoch, keď je veľa dopytov, je dopyt spracovaný najneskôr do 4 hodín. Kolegovia na rezervačnom oddelení pracujú PONDELOK - SOBOTA od 8:00 do 20:00, kľudne si viete preveriť dopyt (prípadne zblúdený mail) aj telefonicky na spoločnom čísle 18 333 (klapka 1). 😉

ivkazba
4. jún 2019

Ja som bola v Sitne 4 na firemnej akcii, vždy 1 alebo 2 noci. Pozitívne som vždy hodnotila stravu, wellness a pekné prostredie. Takže kto vie, možno niekedy zavítame aj súkromne len tak.

igiana
4. jún 2019

Boli sme sa kupat jeden den vo vodnom svete, perfektne vybavene, utulne, priestranne, vonkajsi bazen, vyborny pristup, ochotny a mily personal, krasne okolie plne zelene, zial deti sme nemohli dostat od toboganu a z bazena tak sme nestihli ine atrakcie 😂

jabucko
4. jún 2019

my sme v hoteli Sitno boli v zime, kazdy raz. ale je to maly velky raj pre deti v objati lesov. prijemne ubytovanie , ustretovy personal, vyborne chute a strasne sik lounge / kaviaren. verim, ze sa nam tam podari opat dostat. pre nas je to miesto, kde nie je otupno NEvytiahnut nohu z hotela, lebo stale je co robit..skvely zazitok

matja
5. jún 2019

Chceli sme ísť do Sitna tento víkend na akciu MDD, ale už je plne obsadený. Dá sa ísť na aktivity MDD, aj keď nie sme ubytovaní? V Atriu sme už boli, tam bolo super, len výhrady som mala voči bezlepkovej strave. Dúfam, že už sa na to lepšie dbá.

zuzanockato
5. jún 2019

My sme boli v Sitne vzdy na jar alebo na jesen. Oceňujem najmä výborný detský kútik s kinom, skvelý detský bazén, foodie varenie so super kucharom a celkovo vsetko. Hotel sme si zamilovali rovnako ako deti. Skúsili sme aj Atrium ale ďalší krát sme sa znova vrátili do Sitna😍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
5. jún 2019

@matja nie, žiaľ pobyt je zostavený len pre ubytovaných hostí a nie je možné sa zúčastniť len aktivít. Tak snáď nabudúce ;)

lauderdale
6. jún 2019

Hotel Sitno zboznuje cela nasa rodina,preco? Fantasticky animacny program,ked si doslovne oddychnu aj rodicia 😁, vyborna kuchyna,skvely detsky kutik,vonkajsi a vnutorny bazen,skvely areal hotela. Ocenujem riesenie animacneho programu aj v pripade zleho pocasia,a to nielen v lete. Co by som ale chcela najviac vyzdvihnut su vsetci zamestnanci hotela. Vzdy usmievavi,mili a ochotni vyriesit akukolvek poziadavku 😁 vzdy odchadzame oddychnuti a deti maju koooopec zazitkov 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

@lauderdale DAKUJEME veľmi pekne za recenziu, teší nás, keď sú naši klienti naozaj spokojní 😇

matejamy
6. jún 2019

@lenka.s ja musím teda povedať, že 2 krát som si dala robiť cenovú ponuku a mala som ju expresne urobenu... Možno nastala nejaká chybicka

matejamy
6. jún 2019

Tak na začiatok musím povedať, že ďakujem môjmu najstarsiemu synovi(aj som mu to povedala), že nepolavil a nastojil na tom, aby sme navštívili hotel Sitno, lebo sme vyberali z dvoch... Prežili sme tam 3 dňový pobyt s 1 ročnou, 3 ročným a 6 ročným dieťaťom a každý z nich si prišiel na svoje... Ani nohu sme nevystrcili von z hotela.. Vodný svet, bazén pre deti TOP, detské dvojpodlažné ihrisko, skakaci hrad, nafukovacia šmýkačka, varenie pre deti... No super všetko... Vybavenie izieb nám vyhovovalo, strava výborná, zo všetkého... Určite sa ešte vrátime, ale až budúci rok s možnosťou opäť využiť poukaz od zamestnávateľa, pretože pre obyčajnú 5 člennu rodinu ako sme my, je to dosť finančne náročné, ale inak ste perfektní.... Nie je deň aby moje deti nespomenuli HOTEL SITNO 😍😍😍

lenka_samorin
7. jún 2019

My sme boli v Sitne dvakrát, raz ešte sami s manželom na silvestrovskom pobyte a tak sa nám tam páčilo, že sme išli znovu, už ale s deťmi na krátku letnú dovolenku. Miesto a strava super, program takisto, len by som hotelu odporučila, aby v ripade firemných akcií dával pozor na to, aby rodiny s deťmi ubytoval oddelene od týchto hostí. My sme mali "šťastie" na mladých účtovníkov, ktorí boli na nejakom niekolkodnovom školení a po večeroch popíjali na vedľajšej izbe, boli hluční, drzí a pomohli až sťažnosti cez recepciu ich pionierskej vedúcej 🙂 Ale od ďalšieho pobytu nás to neodradilo, len si vždy preveríme, či tam nie je plánovaná ďalšia hromadná akcia 🙂

katie233
8. jún 2019

Minuly rok sme boli na pobyte "Vianoce v lete". Hned pri prichode si decka uzili zasnezenu party a uzivali sme si cely pobyt. Mali sme naplanovane aj vylety do okolitych miest, ale bohuzial sa deckam nechcelo vystrcit nos z hotela. Tak sme sa potulali ozaj len v okoli hotela (vyhniansky travertin, kaplnka, pivovar, kamenne more). Tento rok tiez nepojdeme k moru, kedze budem po operacii, ale dovolenku na SR dame a decka opat hlasovali za Sitno. Tak tento rok budeme cestovat v case 🙂

matja
10. jún 2019

Napriek plnej obsadenosti hotela sa na poslednú chvíľu uvoľnila jedna izba a po pekne strávenom víkende môžem napísať referenciu aj na hotel Sitno. Všetkým rodinám s deťmi ho odporúčam, tento výber neoľutujete. Víkend s programom na MDD bol plný zábavy a oddychu, domov sme sa vrátili s peknými zážitkami. Deti triniťáckych maskotov a animátorov zbožňujú 🙂 a my rodičia sme radi, keď si môžeme oddýchnuť a užívať si pohľad na vyšantené a spokojné deti.

*Keďže mi syn rastie, želám si, aby trinity sieť myslela pri zostavovaní tematických pobytov aj na staršie deti, aby si na svoje prišli aj nasťroční, aby sme mali stále dôvod vrátiť sa sem.*