Hotel ATRIUM, Vysoké Tatry - referencie a zážitky

patricia_trinityhotels
Moderátor
5. jún 2019

Zaujímajú ma vaše zážitky, odporúčania, referencie. Hotel ATRIUM v Novom Smokovci, hotelové útočisko pre všetkých, čo preferujú aktívnejšiu dovolenku, turistiku a pobyt v prírode. Poloha hotela je ideálnou pre výlety, len 50m od hotela je zástavka tatranskej električky a cca 300m lanovka na Hrebienok.⛰

Rovnako je prispôsobený aj otvárací čas vodného sveta 4 ELEMENTS AQUA - až do 24:00 hod, aby ste aj po túre mali dostatok času sa vyblázniť na tobogáne alebo len tak trochu oddýchnuť vo vode, v saunách a podobne. Keby pršalo, nudiť sa nebudete ani priamo v hoteli - kino, zážitková škola varenia, kreatívne dielne či celodenné animácie sú aj v tomto našom hoteli samozrejmosťou. 👍🙂

Je tu medzi nami veľa z vás, čo ste už v Atriu boli, tak poďme sa rozpísať, diskutovať a podeliť sa o svoje zážitky. 😎😇

jabucko
5. jún 2019

hotel Atrium je velmi fajn. ma neodskriepitelne najvyhodnejsiu polohu na kazdy smer V. Tatier. velmi prijemny , cisty. deti maju vyzitie, aj v MinieMe aj v bazenoch. paci sa mi velmi detail ovocia na recepcii..ze tam nie su lizatka, ci cukriky. ale jablcko, cerstve, vonave cakajuce na zahryznutie. velmi prijemny detail 🙂

sperka
5. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme našu prvú dovolenku prežili v Atriu. Dostali sme krásne privítanie, útulnú izbu a kopec zážitkov. Služby boli super, milí a ústretoví personál, pekné prostredie a výborná poloha. Dokonca sme si zatancovali aj so všetkými maskotmi. Veľmi radi ešte prídeme. 👍😊

matja
5. jún 2019

V hoteli Atriu sme strávili veselý Halloweensky pobyt. Deti si užili Skalka a Ozvenku, fantastických animátorov a do detailov prepracovaný halloweensky program. Personál bol ochotný a ústretový. Takýto zážitok priam láka vyskúšať ďalší z hotelov Trinity. 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
5. jún 2019

@matja ❤ ĎAKUJEME.
keď spomínate Halloween v Atriu - mne poslali video z tej strašidelnej izby. Atrakcia určite nie pre malé deti, ale pre oteckov a veľkáčov - trošku halloweenskej temnoty 😀 🙈

https://www.youtube.com/watch?v=kBEvxF8gGAg
matja
5. jún 2019

@patricia_trinityhotels presne tak, halloweensky pobyt poteší aj veľkáčov. Pobytov pre menšie deti je dosť a napr. na Spievanku a Zahrajka by som syna už nedostala 🙂 Preto sa tešíme na ďalší Halloween u vás, kde sa zabavia aj väčšie deti 🙂

anka2103
5. jún 2019

Už sa teším, až raz aj ja s mojimi huncutmi navštívim Átrium a okolie 🤩

lenka.s
5. jún 2019

Mame za sebou par pobytov. Vcelku spokojnost, aj ked vela much nevychytanych by si ziadalo chvilku na zamyslenie, najma pri cenotvorbe. 😊 Kazdopadne 🔝 hotel pre deti

lienka9
5. jún 2019

@patricia_trinityhotels boli sme zatial len bez drobca,este bol v bruchu :D vsetko super.poloha,ustretovi personal,jedlo (ocenujem vyber a oznacenie bezlepkovych jedal,sama niesom Bzl ale mama je a viem ake je to dolezite pre ludi co drzia dietu) a naj naj je wellnes.oddelena cast pre dospelych s uzasnou centralnou virivkou,super masaze aj horne bazeny a bar :D vyborna dovolenka,hned by som si zopakovala 🙂)

nancy666
5. jún 2019

Tak tu sme boli len v zime. Bola som v to to hoteli dokonca už keď ešte nebol Trinity, možno bol ale neboli žiadne známky toho ešte vtedy 🙂) perfis hotel. Môj drahý tu prekonal roky neprekonaný rekord na tobogane a najstaršia tu mala svoju prvú jazdu na tobogane sama - mala tuším 2 roky. Ja som sa tu vyšantila aj s bruškom ako veľká atrakcia haha. Rozhodne musíme pozdraviť najlepšieho kuchára pod slnkom, neviem ako sa vola ale foody nemôžeme vynechať nikdy práve kvôli nemu, má neuveriteľný prístup.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
5. jún 2019

@nancy666 RIškoooooo ❤ áno, RIško je pán šéfkuchár a super človek. Ďakujem, pozdrav odovzdám aj keď v tejto chvili u nás nerobí, ale pevne veríme, že sa vráti 😇 .... za ním je nám naozaj smútno. Vďaka za recenziu aj krásnu fotečku. Koľko je ten rekord na tobogáne? Najbližšie musím vykúšať 😂

nancy666
6. jún 2019

@patricia_trinityhotels čísla si nepamätám, ale je to na tej tabuľke, možno už je prekonaný 🙂 vtedy nám animátori vraveli vraj roky je tam ten čas. A čo sa týka kuchára, to mi ani nehovorte že tam už nieje, verím že Vám je za ním smutno veru. Bodaj by sa vrátil lebo to už nebude ono, veľmi sme sa vždy na neho tešili 👍🏼 Je to fakt výnimočný človek

lauderdale
6. jún 2019

Nase deti zboznuju Vasich maskotov,animatorov a cely Vas animacny program. Ste vsetci skveli 😉 takisto aj personal v hoteli. Co sa tyka hotela Atrium,tak co mi v nom chybalo,bol mini bar na izbe 🙁😁

matejamy
6. jún 2019

Môžem sa opýtať ci je v hotelu átrium plavecký bazén ako v Sitne? Nikde som to neobjavila ďakujem

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

@matejamy je tam veľký bazén, hĺbka vody 1,5m, jeho tvar je však tak trochu nepravidelný. Dá sa plávať aj plavecké dĺžky si tam človek vie nasimulovať, no nie je to typický plavecký bazén. Posielam fotky

lennulik1
8. jún 2019

Ahoj, s muzom mame radi Tatry, a na Atrium-e nam vyhovuje viac veci:
- da sa ist vlacikom -zastavka je kusok pod hotelom, chodime nim kazdy rok niekam inam, nakolko chlapci maju radi vlaky,
- Skalka a Ozvenku maju velmi radi, paci sa im, ze nas rano aj vecer pozyvaju v jedalni na program, mozu si s nimi tlapnut, dotknut sa, odfotit s nimi,
- velke plus je detsky kutik v pripade ak vonku prsi (s 5r., 3r. a 1r. sa este tolko v dazdi neda pobehat),
- otvaracia doba bazenov - od rana do polnoci - ked ulozime deti, mozme sa s muzom povenovat troska aj sebe (na masaz tam raz urcite pojdem),
- vynikajuca strava - velky vyber na ranajkach, super navarene aj na veceru
- vonkajsi detsky kutik (po veceri este troska pobehat po vonku)
- mily personal
- paradna moznost vyuzitia izieb - mame 2 spojene izby "predelene" medzi sebou len dverami, takze deti mame stale pod dohladom.
- parkovanie pri hoteli na zavoru
Co by sa malo zmenit pisat nebudem, pretoze sme na to zatial neprisli (no, mozno s cenou smerom dolu keby sa dalo nieco spravit by bolo fajn, ale sme realisti, a kazda dovolenka predsa nieco stoji). Sme spokojni, pretoze deti su u vas tiez spokojne, stastne a vzdy si vieme najst ako u vas vyuzit cas, ak nam dazd nahodou vonku nepraje.
Drzim palce, nech mate aj nadalej samych spokojnych navstevnikov 🙂