Pomocník na umývanie okien

boris_tpd
9. dec 2017

Potešil by Vás takýto pomocník do domácnosti ? Tento čistič okien WV 2 umývaním vyčaruje žiarivé okná. Vďaka elektrickému odsávanie je kvapkanie vody už navždy minulosťou. Múdra kombinácia sprejovej fľaše a stierky ako aj odsávacej funkcie vysávača okien sa stará o maximálne efektívne čistenie a žiarivo čisté okná – bez šmúh a zvyškov. Nízka hmotnosť a príjemná hlučnosť robia umývanie okien s WV 2 teraz ešte pohodlnejším. 🙂

https://www.tpd.sk/kaercher-wv-2-premium-p146687

sissik
9. dec 2017

Testovala som lacnejsi model od viledy a mozem povedat, ze sa oplati kupit takehoto pomocnika. Ale musi mat vymenitelnu bateriu, lebo baterie maju urcity cyklus nabiti a potom to neodsava dobre. Drahsie karchery maju tu bateriu vymenitelnu 😉

bezaz
9. dec 2017

pisala som Jeziskovi, ktovie, ci nakoniec bude pod stromcekom 😲

matazirafa
9. dec 2017

Tak toto by sa mi urcite hodilo hlavne teraz, synator stale chce pozerat von oknom, vsetky okna mam zacapkane a do porodu necele 2 tyzdne.. Nuz tento rok budu vianoce bez umytych okien, lebo pomocnika ani robotickeho ani ziveho kto by bol ochotný mi ich poumývať k dispozícii teraz nemam 😂

ask
9. dec 2017

Potesil🙂

jul17
9. dec 2017

Aj u nás sme napísali Ježiškovi no uvidíme. Ale mala som možnosť vyskúšať a je to umývanie určite rýchlejšie.

ludkka0407
9. dec 2017

Jeeej,to by som brala,mame na dome strasne vela okien a dveri a inych ploch,kt.by som urcite taakto umyla rychlejsie😀aaa,este keby niekto vymyslel aj nieco,s cim by sa dali krasne umyt ramy😂😂

mischel218
9. dec 2017

Mňa potešil Ježiško minulí rok WV 5 Premium a je to naaaj vecička na umývanie nielen okien ale hlavne na sprchové kúty 😉

gabrielka450
9. dec 2017

ja ho mam....a nedala by som ho za nič na svete

ivirk
9. dec 2017

@gabrielka450 presne ani ja, je to super vec

katka2602
9. dec 2017

Čítam len samé chvály 🙂 takže mi ho na 99% donesiem Ježiško pod stromček. 🙂

lucka227
9. dec 2017

Po nom uz davno tuzim 😍

mircalla
9. dec 2017

Mna by potesil skor pomocnik, co by tie okna poumyval za mna

hettinka
9. dec 2017

Nám dnes poumývať okna manžel. Takze pomocníka už mám

malinovka333
9. dec 2017

zislo by sa to samozrejme a hore nam pribudli dalsie okna a s tymto pomocnikom by som to mala rychlejsie umyte.mala so..ho ale sa mi pokazil

emilia25
9. dec 2017

Mam ho doma veru raz dva to umyje.a aj deti to bavi jeden postrieka druhy vysaje.odporucam super vec.

pianina
9. dec 2017

joj nas by potesil velmi,stahujeme sa do domu s velkymi oknami,tak to bude teda fuska umyvat rucne🙂

danielazv
9. dec 2017

Potesil.urcite velmi.mna preto,lebo by som videla radost v ociach mojej uzasnej mamicky,ktorej by som ho darovala.takze 2nasobna radost!

najk
9. dec 2017

Mne vadi, ze to nema nejaky uzky nastavec, ktorym by sa dali umyt aj ramy. Lebo tie mi zaberu viac casu ako samotne skla. Preto som kupu zamietla, aj ked som nad niecim takym kedysi uvazovala.. mozno ked raz budem mat rodinny dom s obrovskymi presklennymi plochami si nieco take zaobstaram 🙂

bykaterina
9. dec 2017

mam uz doma jezisko doniesol. uzasna vec len mam malo okien a su male 😂

janavoj75
10. dec 2017

Super vec, ja s ním okrem okien a zrkadiel umývam aj sprchový kút a kachličky v kupelni i na wc. Raz dva upratané 👍👍👍

01tatianka
10. dec 2017

zatiaľ som nemala možnosť vyskušať netnto produkt ani podobne, určite by ma to potešilo., zatiaľ čistim okna clin a noviny... tak okna ostavaju bez šmuh 🙂

melisa281
10. dec 2017

Ja ho mám tiež a je super,rýchlo umyte okná,zrkadlá, sprchový kút,kachličky...

henikav
10. dec 2017

Mozem potvrdit, je to skutocny pomocnik

martinailova
10. dec 2017

ak by ste mali zaujem rada vam okna poumyvam, je to moja praca ,zivim sa tym...a ziadny takyto ani podobny pomocnik vam neumyje okenne ramy zvnutra i zvonku to je moja osobna skusenost 🙂 takze ak mate vazny zaujem a ste z Košic ,kde byvam ,tak sa ozvite, dohodneme sa 🙂 dakujem

peto75
10. dec 2017

Potešil, nemám práve v obľube čistenie okien. Vždy sú zaprášené z ulice.

ruzulka
10. dec 2017

tento umyvac okien mozem len odporucit,prednedavnom sme si ho kupili a okna som si umyla raz dva,velmi sa z neho tesim a vsetkym naozaj odporucam

nikaella
10. dec 2017

Predala som. 😅