Súťaž o fotoaparát FujiFilm instax mini 8 VI. časť

kristina_tpd
24. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8. Dnešnou témou bude grilovanie/opekanie. Podeľte sa s nami o fotografie vašich detí ako griľujú/opekajú. Najvtipnejšia vyhráva!
Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: Ja😉
FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia. Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali. Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

zuzana814
24. jún 2017

juuj, a bud enejaka tema aj pre nas neopekacov panelakovych 🙂 ?

fadama
24. jún 2017

nase grilovanie skoncilo raz aj takto: ☹

kupcovci
24. jún 2017

Krásny den prajem neni to sice grilovacka ale foto z májového gulasiku ked sme s dcerkou oslavovali narodeniny 🙂krstna mama nachovala všetkých huncutov v pieskovisku 🙂💗💗💗

erikad82
24. jún 2017

😉

2916
24. jún 2017

😉

13michaela13
24. jún 2017

Prečo si mi neopiekol aj tu kukuričku??? 😍😀😎

foolie
24. jún 2017

No my sme nestihli ani opiect ... 😁

buriacik
24. jún 2017

Grilovat sa da aj v krbe. Majmensi len masko s dedom a potom sa poumyvat treba😂

nikulienocka
24. jún 2017

milujeme grilovanú zeleninku...(aj mäsko 🙂 no tu sa krpec rozhodol, že cuketa je len jeho a nedá ju ani za celý svet...

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@zuzana814 zajtra🙂

tinkaw
24. jún 2017

Prva opekacka v pomto roku 😀

idame
24. jún 2017

Veci nachystane? Ano chleba mame a ho ani pocas cesty na grilovacku nepustime.

zuzana5511
24. jún 2017

Predpriprava na opekacku????...Minimalne vsetky palice naokolo opecene,kazda opekacka konci u nas VATROU🙂

igiana
24. jún 2017

Tak na tuto opekacku spominam cely zivot 🙂. Dala som sa nahovorit od mojho manzela den po prichode z porodnice, ze ved co, je pekna tepla slnecna jesen, dame malu do prenosnej tasky a pojdeme do prirody opekat, hadam neostanes doma smutna bez nas. Piekli sme si zemiaky v pahrebe, deti mali z toho velku radost, ze som isla aj ja, a ze aj ich sestricka sa vyudila od dymu podobne ako ony 🙂

adamkokubik
24. jún 2017

keď opekačka, tak hromadná 😉, s kamarátmi zo škôlky, rodičmi aj pani učiteľkami...neodradilo nás ani pár kvapiek dažďa a kamarátka Romanka sa vyzbrojila štýlovým dáždnikom ako pravá dáma 🙂...a k správnej opekačke aj jedno pivko dobre padne 😀

igiana
24. jún 2017

Preklep: tyzden po prichode 😅

zuzana5511
24. jún 2017

@adamkokubik Valaskaaaa🙂?????

ajko
24. jún 2017

..ako si chlapci vedia po sebe v prírode aj "upratať" 😀

krokodilkajmanka
24. jún 2017

Vonku teplo, treba sa schladiť 🙂 makrelky už sa pečú 😉

zuzana814
24. jún 2017

@kristina_tpd tak snad sa nam to podari 🙂

ajko
24. jún 2017

..keď si deti spravia z opekačky nočnú párty..

krokodilkajmanka
24. jún 2017

Vonku teplo, treba sa schladiť 🙂 makrelky už sa pečú 😉 a nie, nemá tam coca-colu, už len čistú vodu 😀

ferihegy
24. jún 2017

Leto bez správnej opekačky ani nie je leto 🙂

leusko1
24. jún 2017

Stačí nám ohník aj na dvore 😉

fely
24. jún 2017

Hrdo a rýchlo k ohnisku 😀

nadinkat
24. jún 2017

moje prvé opekanie

fadama
24. jún 2017

Pre moznú výhru fotoaparátu sme sa rozhodli dnes grilovat aby som mala aktuálnu fotku. 😀

zlte_kuriatko
24. jún 2017

Nam ocko spravil aj specialnu opekackovu vidlicku 😂

eta
24. jún 2017

opekacka v plnom prude 😉