Súťaž o fotoaparát FujiFilm instax mini 8 IV. časť

kristina_tpd
22. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8. Dnešnou témou budú športové aktivity. Podeľte sa s nami o fotografie vašich detičiek pri športových aktivitách. Najvtipnejšia vyhráva!
Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: kolega Rasťo

FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia.
Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali. Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

erikaemkina
22. jún 2017

Hombanie Lahne si na koberec a idéééš margit 😝

ifka1411
22. jún 2017

malá cyklistka

ciusinka
22. jún 2017

Nefalsovana detska radost zo sankovania 😍❤

erikad82
22. jún 2017

🙂

vonava007
22. jún 2017

Naj športová aktivita nasho mladého 😀

anka2103
22. jún 2017

Niesú síce najvtipnejšie ,no lásky je tam na rozdávanie 😊.
1. Mladší si naložil traktor a zaúča mladšieho pri prevoze ☺
2. Ako najmladší účastník/4 roky/ cyklopretekov a k tomu bez pomocných koliesok-krásne 3 miesto
Hrdá mamina=šťastné deti 😉

petulda333
22. jún 2017

Zonglovanie,joga,tanec a hojdacka. Nas maly sportovec 😂

janbrna
22. jún 2017

1) Sáňkovanie po našom. Moseli jet obaja naraz.
2) Posledné foto pred projížďku . Okuliare proti muchám a vyrážáme sportovat.

kupcovci
22. jún 2017

U nas je najoblubenejsia sportova aktivita -hra na schovavacku 🙂krabice su 🔝🍀🍀🍀

idame
22. jún 2017

Co sa za mlady naucis v starobe najdes

terka1607
22. jún 2017

U nás sa posiluje 😀

asire
22. jún 2017

Simko ma rad akukolvek zabavku☺ ci v bazeniku na bicykli ci v snehu ☺ale najradsej hra futbal a to od svojich osmich mesiacov 🙂

asire
22. jún 2017
putulka
22. jún 2017

S kamarátkou na obľúbenom vozidle 😀

darina007
22. jún 2017

co clovek neurobi pre dieta 🙂

juga
22. jún 2017

1. Ako sa raz vybrali kamošky na ihrisko....
2. Ideme sa pozrieť na chlapcov a pridáme sa k nim....
3. Ale chlapci sa nevedia hrať s loptou, poď ukážeme im ako sa to robí...
4. Potom si vypijeme.....
5. A potom si zatancujeme 🙂
6. Možno sme sa chlapcom zapáčili 🙂

hela_tn
22. jún 2017

Tak u nasej katky vedie tenis,sotva zacala chodit uz pobehuje s raketou po kurte a nahana lopticky🙂

auxtacka
22. jún 2017

vsade na bicykli,aj na karneval do skolky...v ten den sme zabezpecili usmev a vesele rano mnohym🙂

ewanell87
22. jún 2017

Bude už, prosím, nejaká súťaž kde sa budú môcť zapojiť maminky, ktorých detičky ešte ani nechodia? 😀😉 lebo ten náš síce vyvýja športové aktivity, ale teda zatiaľ je u neho len napríklad sedenie niečo ako výkon hodný olympijskej medaily 😂 ďakujem! ❤

juga
22. jún 2017

Toto je nesúťažná foto, keďže som už pridala.....ale vždy keď si to pozrieme tak sa zasmejeme 🙂
1. Tak už kopni do tej lopty....
2. Kdeže si sa schovala? kedy bude ten gól? (sestričke bolo treba cikať)

kristina_tpd
autor
22. jún 2017

@ewanell87 Áno určite ešte budú aj takéto témy😉

leusko1
22. jún 2017

Aj bez snehu to ide 😂

2916
22. jún 2017

Moja 11 ročná dcéra sa šmýka do bazéna s mojou 77 ročnou starou mamou 😅 ......čo PRAstarká neurobí pre svoje PRAvnúča 😂 😂

natalia1985
22. jún 2017

Zima nezima ,bicykel sa musel vyskusat

ketrin71
22. jún 2017

Jazyk musí byť vždy vonku 😂

irenaliza
22. jún 2017

mám doma 4 dcérky a najstaršia sa so športom nekamaráti a ak jej poviem aby išla trochu šprtovať, tak zachvíľu z izby zakričí mamina pozri ja cvičím -stojka na hlave, viď foto č.1, alebo bicyklovanie na malom sestrinom bicykli,rýchlo prečo nech to mám za sebou-foto č.2. veď športujem, čo ešte manina chce, no nie? tak možno týmto jej športovým výkon vyhrá Foťák, ale to by musela rozsmiať kolegu Rasťa, uvidíme, možno sa podarí,inak super krásne dni sú s Vami. Domáci zmätok hneď ľahšie sa znáša.

ivec16
22. jún 2017

kolobezkovanie vo velkomeste s priatelmi ;)

zuzikaa29
22. jún 2017

U nas su dost oblubene schovky a v tomto veku sa este, samozrejme, casto drzime hesla- ja ta nevidim, ty ma nevidis 🙂 A ak by nahodou rodicia mali problem s hladanim, snad dopomoze tenky hlasok, ktory krici: "Tu!" 😀