SÚŤAŽ o fotoaparát FujiFilm instax mini 8 II.časť

kristina_tpd
20. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8. Dnešnou témou budú rodinné dovolenky. Podeľte sa s nami o fotografie vašich detičiek pri mori, v lese, na horách, všade kde si užívate relax a zábavu. Najvtipnejšia vyhráva!

Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: kolegyňa Miška

FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia.
Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali.

Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 si vyskúšal naživo spevák Adam Ďurica na svojom koncerte. Potešil aj svojich fanúšikov, s ktorými sa odfotil týmto fotoaparátom a následne fotky podaroval.

monika11m
20. jún 2017

Minuloročná dovolenka pri mori . Krásne zážitky a spomienky.

ciusinka
20. jún 2017

My sme spolu boli zatial iba na zimnej dovolenke v Tatrach a nas Marco si tam nasiel takehoto mini kamosa 🙂

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@ciusinka vaaau to je veru veľký kamoš 👍

astarte123
20. jún 2017

Ako sme sa vybrali na návštevu múzea 🙂

dominika6
20. jún 2017

@kristina_tpd
ked si hladáme polohu ,,pozdrav slnko,, cestou do Grécka 😀

asire
20. jún 2017

A my dovolenkujeme doma...chodime do Bojnic...a po Slovensku...☺

kupcovci
20. jún 2017

Dobry den.kedze na dovolenku pri mory sme zatial nenasporili vacsinu casu travime pri babke na dedine zbieranim hubov a prechadzkami ,tato fotka mojho Jakubka ma vzdy rozosmeje 🙂

ssslnieckooo
20. jún 2017

U nás sú najlepšie dovolenky vždy doma na našej záhrade v spoločnosti našich chlpatých členov rodiny🙂 Akurát že ani oni nemajú pri našom malom nikde pokoj a kľud🙂

ketrin71
20. jún 2017

Mlady vyskumnik skuma meduzu

idame
20. jún 2017

My mame dovolenku kazdy den. Dobrodruzstvo vzdy zazijem ci doma na zahrade, alebo niekde na vylete. Mamina a tatito ma odfotia nech mam na co spominat a tiez sa smiat, ked budem vacsi a budem sa na to pozerat.
Takto doma sliepky krmim a aj pomaham.

leusko1
20. jún 2017

Vo vlnách 🌞 🏖

wendy193
20. jún 2017

V tatrach ale najväčšia radosť z nanuka

janbrna
20. jún 2017

Náš Lukáško na prírodném kúpališti. Hodně ludí si myslelo, že robí "potrebu" , on sa ale len odvažoval ísť dalej.

leusko1
20. jún 2017

V teple nesmie chybat zmrzlinka 😂

matvejkovamimushka
20. jún 2017

Je nám jedno, kde sme, dôležité je, že sme spolu a užívame si to. A hlavne naša Simonka, ktorá vždy musí mať to, čo má jej maminka 😉

juga
20. jún 2017

Krásne zážitky máme z výletu na Orave "Plavba loďou". Deti si to užívali a mamina ich naháňala s foťákom 🙂 📷 ⛰🇸🇰

irenaliza
20. jún 2017

krásne dni s TPD a Tebou @kristina_tpd a my trávime leto u mojej maminy na východnom Slovensku a keď sa dcérky stažovali,že im je horúco, tak moja mamina,babka 72ročná im nenápadne dopriala osvieženie z balkóna riadnou ľadovou vodou, tak sme mali letnú oblievačku a super bolo.

victoria021
20. jún 2017

Je to naša najoblubenejšia momentka, ktora vznikla na chate........jednym slovom RELAX🙂

lubike
20. jún 2017

Prázdniny u starkej. Len aby aj tento rok bolo dosť mačiatok 🙂

erikaemkina
20. jún 2017

Ak možem tak pridám na novo , to je tak ak nečítam a šupnem FOTKY Najvtipnejšia asi tieto
@kristina_tpd Ak by som mohla tak pridávam TIETO FOTKY ako sutažné , kedže som nečítala poriadne a šupla fotečky , ak sa dá Dakujem

eta
20. jún 2017

Zabava v Tricklandii

jadeka
20. jún 2017

Najradšej lubime vodu

ask
20. jún 2017

victoria021
20. jún 2017

🙂 fotačik by potešil a maminka by bola štastna, že može dokumentovat každy jeden den svojho šibala🙂

celasapremenim
20. jún 2017

Prva foto: obrovska radost z velkych vln na Lefkade, plaz Megali Petra

Druha foto: prve more prekvapko, Samos, Micro Seitani

adamkokubik
20. jún 2017

minulé leto sme trávili dovolenku v okolí Trenčína 🙂... a takto Adamko zapózoval na hrade Beckov a HORNÚ DOLNÚ sme samozrejme nesmeli vynechať 🙂

victoria021
20. jún 2017

@dominika6
supeeer, no najlepšie to mal ten čo ležal pod tolkymi nohami🙂....ten isto prespal celu cestu🙂

natalia1985
20. jún 2017

U nas leto sa travi vacsinou v bazene alebo na rybach pri vode ,v clne

celasapremenim
20. jún 2017

kolko fotiek sa da vlastne dat? :D