Aký máte mop na umývanie podláh vo vašej domácnosti?

kristina_tpd
23. jún 2017

Dnes sme práve v kancelárii skúšali závratnú novinku od spoločnosti Kärcher - elektrický čistič podláh FC 5. Ženské osadenstvo bolo príjemne prekvapené, že tento zázrak nielen že podlahu poumýval, ale nadbytočnú vodu odsal, takže do cca 2 minút bola podlaha čistá aj suchá. V skratke, je to naozaj malý zázrak a veľký pomocník.

Krátky popis: Funkcia 2-v-1 u čističa tvrdých podlách FC 5 umožňuje odstránenie suchých aj mokrých nečistôt v jednom pracovnom kroku - povysáva aj poumýva. Ušetrí vysávanie pred umývaním, navyše umývanie je bez námahy dôkladné a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Automaticky vlhčené rotujúce valce z mikrovlákna odstránia špinu a okamžite sú nečistoty zmiešané s vodou z valcov odsávané, vďaka tejto funkcii zostávajú počas celej doby čistenia svieže, pripavené na použitie. Čistič tvrdých podláh presviedča viacerými argumentmi: V porovnaní s bežnými metódami šetré FC 5 až do 85 % vody a ponúka lepší čistiaci výkon. Či sa jedná o drevo, kameň alebo iné druhy tvrdých podláh FC 5 môže byť použiteľný na všetky typy, vhodné nielen pre povrchovo upravené podlahy, ale aj pre olejované a voskované.

bubinko1506
23. jún 2017

8,5 mesacne dvojicky na raketovy turbopohon, takze podlahy su krasne ciste, leskle a okamzite suche😂
Ale inak Leifheit twist system disc

kristina_tpd
autor
23. jún 2017

@bubinko1506 Treba kúpiť takéto body😉

kupcovci
23. jún 2017

Ja mam viledu ale tak tento Karcher vypada parádne,aka je jeho cena?

m_
23. jún 2017

no ta cena by zaujimala aj mna🙂

ferihegy
23. jún 2017

My mame Bona mop ale setrime na Karcher 🙂

ask
23. jún 2017

Detsku bavlnenu plienku😉

kristina_tpd
autor
23. jún 2017

Cena je 199 EUR

deti95060810
23. jún 2017

vidím že ten stroj má aj rúčku...pre koho? za tie peniaze by to mohol aj sám spraviť kým všetci spia....

atrejkacucu
24. jún 2017

Obycajny za 7€ 😂😂😂

nanulik
24. jún 2017

Vileda easy wring&clean turbo a banujem ze som ho nekupila skor.

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@deti95060810 Sú aj drahšie🙂

sklenarova
24. jún 2017

Ja mám tiež viledu🙂

henikav
24. jún 2017

@deti95060810 😉 aj take su 😉 kup si roboticky vysavac aj zmyvac, tam uz nie je rucka. Len odporucam spustit a odist z domu, inac ti bude paradne liezt na nervy ako pobehuje na vsetky strany a huci 😀
@kristina_tpd inac ten karcher vyzera dobre, nas akurat vydychol naposledy po mnohych rokoch sluzby, budeme sa musiet poobzerat po novom, ale takyto mop sme este nemali

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@henikav Mňa tiež očaril, aj keď cena je trošku vyššia, ale keď sme skúšali naživo tak sme aj zabudli na nejakú cenu😉 Pekne poumýval a vysal nadbytočnú vodu.

henikav
24. jún 2017

@kristina_tpd Urcite ho pojdeme pozriet akonahle budem mat chvilku casu. Na takychto veciach nesetrime, pretoze mam skusenost ze s drahsimi a kvalitnymi vecami sa ovela lepsie pracuje, setri mi to cas a hlavne nervy. NO a lacne napodobeniny vacsinou nezvladaju tu istu pracu tak dokonale a dlho ani nevydrzia, takze nakoniec ma clovek nervy, neustale vymienanie za nieco ine a vyjde ho to drahsie

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@henikav To máte pravdu. Kärcher je profesionálna značka čistiacej techniky tak na ňu sa dá spoľahnúť🙂

deti95060810
24. jún 2017

@henikav no jasné a budeme si naňho vybavovať pôžičku.....už nevedia obchodníci čo by pýtali za tie výrobky....

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@deti95060810 Myslím, že ceny nie sú len o obchodníkoch, ale aj o výrobcoch.

deti95060810
24. jún 2017

@kristina_tpd dajte niečo lacnejšie, niečo pre bežný pracujúci ľud....

bosorkabb
24. jún 2017

Ja mám karcher a 100% spokojnosť.

kristina_tpd
autor
24. jún 2017

@deti95060810 Bohužiaľ lacnejsí elektrický čistič podláh nemáme v ponuke

adel47
24. jún 2017

My máme tiež karcher na podlahy.na okná a manželovi doniesol jezisko vysokotlakový čistič ......tým čistíme chodníky,fasadu chalupy, terasu a mohla by som pokračovať....u mňa karcher spĺňa všetko...je drahší ale oplatí sa investovat😉

m_
24. jún 2017

@kristina_tpd pocuj a neplanujete/neplanuju taku akciu zeby sa dal tento zazrak pozicat domov? mne sa paci ale muz argumentuje ze ak budu vacsie smeti tak ich to bude len rozhadzovat okolo (ze tie cistiace valce nie su zakrute)...

novana
24. jún 2017

Vlastnoručne zhotovený HISMOP. Portviš + staré tepláky zn. H.I.S. 😀

erinne
24. jún 2017

Parny mop z Lidla za 50€😝a zatial max spokojnost, cistim nim plavacku dlazbu aj koberec

zooeynka
24. jún 2017

@kristina_tpd vedeli by ste mi prosim povedat aky je rozdiel medzi FC 5 a FC 5 Premium? Dakujem, nedopatrala som sa rozdielu(okrem ceny ;))

kristina_tpd
autor
25. jún 2017

@zooeynka Jediný rozdiel je, že premium má v balení náhradné valčeky. Inak sú po technickej stránke rovnaké.

zooeynka
25. jún 2017

@kristina_tpd Dakujem za ochotu. Myslim ze ste ma zlomili na nakup, gratulujem!;) (a to som si myslela ze na mna reklamy nezaberaju, ha ha)

henikav
25. jún 2017

@kristina_tpd pozrela som ho u nas stoji 243 😉 takze na sk je lacnejsi